Акція

Авто треки

Активні фільтри

Автотрек 3307 -20%

Автотрек 3307

574 грн. 717 грн.
Автотрек 3307 -20% -20%

Автотрек 3307

574 грн. -20% 717 грн.

3307

Дитячі парковки, гаражі, гонки, мототреки

Гонки Track Car, Magic Tracks, Tumbling Tracks

Купити автотреку і дитячі парковки за найкращими цінами в Україні

Ми представляємо чудовий вибір новітніх ігор-парковок і гонок для дітей. Гонки з доріжками які світяться Magic Tracks, захоплюючі і карколомні траси Tumbling Tracks, а також гонки Track Car і Jurassic World з головами акул і динозаврів.

Іграшкові паркінги і гаражі

Практично кожен хлопчисько любить автомобілі і все, що з ними пов'язано. Сьогодні з'явилася можливість купувати не просто звичайну машинку, а різноманітні набори та справжні гаражі, і паркінги.

З їх допомогою дитина не тільки грає, а розвиває свою пам'ять і мислення, вивчає нове, особливо якщо такі іграшки тематичні (міліцейські, пожежні, військові і т. Д.). Придбати такі захоплюючі набори ви з легкістю можете на нашому сайті ІГРАДОМ.

Ви побачите в нашому каталозі величезний асортимент гаражів, паркінгів, ігрових наборів. Кожен виробник представляє свої особливі продукти. Наприклад, одна компанія випускає паркінги, набір яких включає дорожні знаки аварійної служби, за допомогою яких малюк може запам'ятати позначення, які попереджають про небезпеку і застосовувати свої знання на реальній дорозі.

Інша фірма випускає найрізноманітніші набори машинок команд рятувальників, евакуатори і трейлери. Є виробники, які випускають величезні 2-х і 3-х (і більше) поверхові паркінги, на яких поміщається багато машинок.

Знаменитий виробник Hasbro робить також веселі машинки-трюкачі, які справно гасять пожежі або будують будівлі. А ще у нас є не тільки заправні, поліцейські і пожежні станції, але навіть і практично справжня піцерія та автосервіс.

Вибір настільки великий, що ви обов'язково підберете своєму малюкові те, що потрібно. Іграшки доступні абсолютно всім. Тут є і дешеві набори, наприклад, такий як "Гараж міліція" від Нордпласт.

Є й трохи дорожче, такий як "Літаючі автомобілі". Найбільш дорогими є різні парковки, така як, наприклад, "Парковка люкс". Який би набір ви не вибрали, він обов'язково сподобається вашій дитині.

Адже немає нічого цікавішого для хлопчаків, ніж гра в водіїв, незалежно від того це дорогий і величезний джип або дешева, і маленька гоночна машинка. Адже це дитинство, де прекрасно все.

Мототреки, гонки і дитячі парковки за найкращими цінами в Україні

Доставка післяплатою Новою Поштою

Авто треки - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий трек?
2. Де купити дитячий автотрек?