Акція

Дитяча побутова техніка

Активні фільтри

Ігровий набір Прачечна 2028A -20% -20%

Ігрова побутова техніка

Найбільший вибір видів ігрових наборів

Іграшкові предмети побуту, кавоварки, тостери, швейні машинки

Ми використовуємо гри, щоб імітувати дії і ролі, до яких ми повинні підготуватися, наприклад, грати в «будинок», щоб наслідувати дорослим в спілкуванні, готуванні їжу або прибирання будинку. 

Подібні ігри і правильні іграшки допоможуть не тільки навчити готуванню або прибиранню, але і правильно користуватися побутовою технікою і не боятися її.

Те, що ми знаємо про навчання і розвиток людини, дозволяє припустити, що ігри та інші форми творчої активності дітей можуть служити цінним освітнім інструментом і потужним доповненням до традиційних методів навчання. 

Кавоварки

Це відмінне доповнення до будь-якої ігрової кухні, а також захоплюючий спосіб для дітей розвинути пізнавальні, розвиваючі і освітні навички. Ваш малюк буде любити грати в баристу. 

Попросіть їх приготувати вам особливу чашку кави і подивіться, як вони повторюють рецепт, який ви замовили. Такі іграшки також надихають на творчість і уяву, зміцнюють координацію рук і очей, допомагають дітям пізнавати про науку і про харчові продукти та багато іншого. 

Створіть веселу, захоплюючу ігрову кухню — додайте цю іграшкову кавоварку в інші кухонні іграшки вашої дитини, такі як плита, холодильник або інші кухонне приладдя, і дозвольте їм практикуватися в якості шеф-кухаря, який обслуговує вас, братів і сестер або маленьких друзів.

Чайний набір

Вашій дитині сподобається мати власний чайний сервіз для розваги своїх друзів і сім'ї. Ці іграшки зроблені з нетоксичних матеріалів, тому ви отримуєте душевний спокій даючи їх дитині. Іграшка допоможе дитині навчитися користуватися вашими улюбленими крихкими сервізами.

Мікрохвильовки

Мікрохвильової печі дозволить вашій дитині весело провести час. Цей навчальний набір ідеально підходить для навчання вашого малюка корисним і практичним навичкам на кухні! Ваші маленькі кухарі можуть готувати разом з вами, покращувати дрібну моторику, демонструвати свою творчість і стимулювати свою уяву.

Пилососи

Малюки обожнюють рольові ігри і прикидаються, що вони роблять роботу по дому — так само як дорослі. Пилососи спеціально розробляються, щоб відповідати дійсності, аж до найдрібніших деталей, щоб ваш маленький помічник дійсно відчував себе частиною вашого світу, розвиваючи необхідні життєві навички.  

Це реалістична рольова гра для дослідження уяви і розвитку соціальних навичок, вона сприяє розвитку координації рук і очей. Маленький пилосос допоможе вашій дитині набути впевненості і зрозуміти важливість чистоти. Це також відмінний спосіб зменшити страхи, пов'язані з пилососом.

Пральні машини

День прання ще ніколи не був таким веселим. Іграшка не тільки допоможе показати дитині як правильно поводитися зі складною побутовою технікою, а й допомогти дітям розвинути хороші звички і навчитися основним навичкам прання.

Прасувальні дошки і праски

Така іграшка дозволяє дітям, граючи в прасування, без ризику навчитися користуватися правильно праскою. Маленькі господині навчаться як піклуватися про одяг, так і про свій зовнішній вигляд.

Тостери

Почніть день з невеликого уявного сніданку від вашого маленького шефа. Діти можуть швидко приготувати сніданок для батьків за допомогою іграшки. Вона дозволить дітям розвинути уяву, дрібну моторику, розповість, як варто поводитися з подібною побутовою технікою. З такою грою сніданок буде найулюбленішою частиною дня.

Набори для прибирання

Гра в будинок — відмінний спосіб для дітей розвинути впевненість і відповідальність в ігровій формі. Ігровий набір допомагає дітям розвинути дрібну моторику, спонукає їх підійматися і рухатися, а також сприяє творчості і уяві.  

Наслідування повсякденних обов'язків допомагає навчити відповідальності і підвищує самооцінку. Діти люблять грати вдома або використовувати цей набір разом з дорослими.

Дитяча побутова техніка - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитяча побутова техніка?
2. Що таке дитяча побутова техніка?
3. Де купити дитячу побутову техніку як справжня?