Акція

Дитячі електромобілі

Активні фільтри

Дитячі електромобілі на акумуляторі

Кращі ціни на всі види машинок для дітей в Україні

При покупці дитячого електромобіля перед батьками малюка постає питання: яку ж модель їм вибрати? Звичайно, вони хочуть, щоб іграшка відрізнялася безпекою та надійністю?

Зазвичай сучасним батькам абсолютно не варто так боятися, що машинка підведе: конструкції сучасних моделей враховують ці вимоги. Колеса на них не менше, ніж на справжніх автомобілях.

Якщо повернутися в 90-і роки минулого століття, то можна згадати, з якою заздрістю дивилися хлопчаки на «власників» персонального електричного автомобіля.

Для багатьох з них це була недосяжна мрія, адже ціна на цю іграшку була непідйомною для їх батьків. Йшли роки, змінювалися ціни, колись недоступні безцінні речі стали доступнішими. І ось вже тата, які мріють в дитинстві покататися на дорогій машинці, можуть дозволити собі зробити подарунок вже своєму малюкові. Таким чином, можна зробити висновок, що мрії збуваються!

Чи потрібен дитині електромобіль?

Якщо це питання було задано дитині, він би дуже здивувався і не зрозумів його. Як це, не потрібен? Звичайно ж, потрібен! І не тільки 4-6-річному, а й зовсім маленькій людині так хочеться самому сісти за кермо і посигналити перехожим!

Враховуючи на сучасні потреби, стали випускати електромобілі, які можна розмістити в двох категоріях:

  • Електромобілі для дітей від 1 року до 3-х років з одним провідним мостом (парою передніх або задніх коліс).
  • Дитячі електромобілі для вікової категорії від 3-х до 8 років з двома провідними мостами (так звані 4WD).

Звичайно ж, обидва види машин призначені для їзди по рівній асфальтованій доріжці або майданчику. Але характеристики обох категорій іграшок відрізняються.

Перша група електромобілів витримує до 25 кг ваги. Це так званий "рекомендована вага". Він невеликий, тому і акумулятор на них встановлено такий, що має напругу до 6 вольт. Великих швидкостей він не забезпечить, але малюк задоволений вже тим, що сам їде!

Інша справа - «подорослішав» трирічний хлопчик! Його вже не влаштовує черепашача швидкість пересування. Електромобілі з другої категорії з двома ведучими колесами дозволяють їхати не тільки по рівній дорозі, але і долати «бездоріжжя»!

На таких потужних позашляховиках і движок сильніше: акумулятори в 24, 12 вольт, а також 2х6 вольт. Та й вага такої електромобіль витримує від 50 до 70 кілограмів.

Такий вид власного транспорту дозволить і швидкість розвивати більше, і проїхати далі. Такий іграшці буде радий і трирічний малюк, і діти набагато старше!

Це важливо! Купуючи дитині таку чудову іграшку, батькам, особливо татам, не варто втілювати в реальність свою дитячу мрію і намагатися прокотитися на електромобілі.

Хоча це і машина, але вона іграшкова, не варто спокушати долю! Вона може витримати вагу, але залишаться негативні наслідки. А в результаті машинка довго не прослужить.

Після покупки настає найскладніший і найвідповідальніший момент: збирання автомобіля! В коробці до комплекту деталей додається інструкція по збірці, в якій без зусиль розбереться будь-яка доросла.

Наступний етап: інструктаж по експлуатації електромобіля. З ним кожен батько повинен ознайомити дитину.

Вимоги та рекомендації:

  • Вкрай бажано користуватися машиною в суху і теплу погоду;
  • для збереження поверхні корпусу і зменшення зносу акумуляторних батарей слід кататися при температурі повітря, яка становить не нижче - 5 градусів за C;
  • намагайтеся не потрапляти під дощ, а бруд і пил витирати після кожного катання вологою серветкою;
  • не мити машинку струменем води: це призведе до замикання електричного кола;
  • при зберіганні електромобіля на вулиці накривати його, щоб не було проблем з роботою мотора.

Існує ще багато заборон і рекомендацій, які повинні виконувати як діти, так і дорослі. Адже не у всіх тонкощах роботи машинки можуть розбиратися малюки. Але елементарні правила поводження з «персональним» авто їх господарі повинні знати!

І ще трохи інформації на завершення знайомства з дитячим електромобілем. Щоб дитині доставила радість прогулянка на машині, батьки повинні детально ознайомитися з усіма нюансами по її експлуатації.

Але для виключення незручностей під час затяжної прогулянки, коли не тільки одній дитині захочеться покататися, в комплект доданий другий акумулятор, який можна взяти з собою. Це продовжить час використання техніки і дозволить довше покататися.

Автомобілі, джипи, позашляховики і баггі для маленького водія

Купити дитячі електромобілі по найкращим в Україні цінами в інтернет магазині Іградом

Дитячі електромобілі - питання і відповіді
1. Скільки треба заряджати дитячий електромобіль?
3. Де можна купити дитячий електромобіль?
4. Електромобіль дитячий як вибрати?