Акція

Автокрісла і бустери

Активні фільтри

Автокрісло дитяче ME 1065 TALISMAN Blue синє -15% -15%

Автокрісла для дітей

Кращі ціни на автокрісла торгової марки El Camino в Україні

Відмінні ціни на бебікокони, бустери та автокрісла якісного і недорогого бренду El Camino в інтернет-магазині ІГРАДОМ

У нашому каталозі є автокрісла з ISOFIX, і практично всі автокрісла відповідають стандарту ECE R44.04. Автокрісла-трансформери, і автокрісла класичного типу, для всіх вікових груп, від віку 0 до 12 років.

Зверніть увагу на популярні моделі крісел El Camino ME 1017 STEP, з кольорами червоний, синій і блакитний, сірий і чорний і чорно-сірий.

Крім моделей El Camino ми можемо запропонувати дитячі автокрісла бренду Bambi, наприклад моделі M 3678, з кольорами Emerald Gray і іншими.

Безпека дітей в автомобілі

Сучасне життя уявити собі без автомобіля досить складно. Безліч людей, що живуть на природі, і зовсім не можуть обійтися без цього засобу пересування.

А як же інакше, адже часто долати десятки кілометрів від будинку до місця роботи нічим іншим не представляється можливим. І якщо влітку для цих цілей ще можна використовувати велосипед, то взимку без автомобіля стає вже зовсім туго.

Тож не дивно, що сім'ї з маленькими і не дуже маленькими дітьми віддають перевагу автомобілю і в якості транспорту для переміщень на далекі відстані.

На різноманітних зльотах і фестивалях, семінарах і просто дружніх посиденьках можна побачити самих різних батьків за кермом автомобіля з дітьми. У таких випадках батькам потрібно знати кілька принципів щодо забезпечення безпеки своїх дітей в автомобілі.

Отже, основні правила говорять:

• Усі пасажири автомобіля повинні бути пристебнуті, включаючи дітей різного віку.

Якщо діти дуже маленькі, то допомогти в цій нелегкій справі зможуть автокрісла дитячі. Якщо є така можливість, то при виборі автомобіля віддайте перевагу моделям з достатньою кількістю ременів безпеки.

Якщо ж такої можливості немає, то заплатите в автомайстерні за установку необхідних деталей;

• Для кожної дитини має бути передбачено окреме місце в автомобілі, що по можливості повинне бути відведене йому на задньому сидінні.

Заднє сидіння вважається найбільш безпечним. Якщо дитина у вас одина, посадіть її по центру заднього сидіння — так існує максимальна ймовірність вберегти його в разі аварії;

• Всі тверді і важкі предмети, розташовані в салоні автомобіля, повинні бути надійно закріплені або заховані.

Так ви уникнете можливості випадкового нанесення каліцтва дитині при непередбачених обставин, коли автомобіль може різко вильнути в сторону або якщо виникне необхідність екстреного гальмування.

ISOFIX - система кріплення дитячих авто крісел

Правильно встановлене автокрісло — запорука безпеки маленького пасажира. Варто відзначити, що стандартні ремені безпеки з сумною статистикою ДТП з дітьми підштовхнули до розробки кріпильної системи ISOFIX.

І, тому у 1990 році Міжнародною асоціацією зі стандартизації ISO був розроблений даний стандарт кріплення, як альтернатива звичайному ременю безпеки. Європейська система кріплення вважається однією з найпопулярніших і високоякісних.

У деяких автомобілях система кріплення ISOFIX вже вбудована в базову комплектацію і поступово стає популярним стандартом. Кріплення складається з двох засувок, розташований на каркасі сидіння в нижній задній частині, які кріпляться до спеціальних петель між верхньою і нижньою частин штатного сидіння автомобіля.

Велика частина автомобілів дозволяє кріпити дані сидіння тільки на задньому дивані в крайній лівій або правій частині, але все більше зустрічаються моделі з можливістю установки дитячого крісла на будь-якому штатному автомобільному сидінні.

Друге кріплення розташовується або в передній частині і представлено якірним типом, або у верхній задній частині та кріпиться за металеву скобу на торцевій частині спинки сидіння.

Внаслідок нижніх кріплень забезпечується жорстке кріплення до кузова автомобіля, що забезпечує безпеку на вищому рівні. Автомобілі, обладнані системою ISOFIX, мають однойменні тканинні позначення на сидіннях автомобіля.

Преимущества кріплень:

  • Простота и ШВИДКІСТЬ у вікорістанні;
  • Надійність и безпека перевезення дитини в машині;
  • Елементи кріплення при зняти авто кріслі не видно и не завдають незручно пасажирам;
  • Стійкість при аварії;
  • Позитивні результати при тестуванні в краш-тестах;
  • Зведення до нуля ймовірність неправільної установки авто крісла (Індикатори показують правільність закріплення крісла).

EL CAMINO - відомій Іспанський бренд СВІТОВОГО масштабу, что віпускає дитячі коляски и авто крісла вісокої якості за демократичними ценам (в тому числі и з системою кріплення ISOFIX).

Товари даної марки відрізняються ефектнім дизайном, зручністю, комфортабельністю, скроню якістю, а так само Використання екологічно чистих матеріалів у ВИРОБНИЦТВІ своєї продукції.

Щороку виробник EL CAMINO впроваджує Нові Ідеї, забарвлення, віпускає Нові моделі, породжуючи довговічні та Безпечні решение у життя без продукції для ваших дітей.

Кращі ціни на автокрісла Bambi і El Camino в Україні

Доставка автокрісел післяплатою Новою Поштою

Дитяче автокрісло - питання і відповіді
1. Скільки в середньому коштує дитяче автокрісло?
2. Дитяче автокрісло зі скількох місяців?
3. Куди потрібно встановлювати дитяче автокрісло?
4. Як встановити дитяче автокрісло isofix?