Акція

Творчість і розвиток

Активні фільтри

Товари для розвитку і навчання дітей

Кращі ціни в Україні

Дитячі синтезатори і мікрофони, парти, шкільні рюкзаки та розвиваючі ігри

Каталог інтернет-магазину ІГРАДОМ містить неймовірно велику різноманітність ігор і навчальних іграшок, призначених для дітей і підлітків. Ми раді представити вашій увазі численні розділи:

  • дитяча музика: синтезатори, піаніно, акустичні портативні системи, діскошар і колонки для дітей
  • дитячі парти: металопластикові та дерев'яні парти Bambi в широкому асортименті форм, розмірів і кольорів
  • дитячі рюкзаки та сумочки: сотні видом рюкзаків KITE і SMILE, сумочок для дівчаток, прикрашених принтами із зображенням героїв мультфільмів, або блискітками і паєтками
  • набори для творчості: все для дитячого малювання та образотворчої творчості, досточки, мольберти, комплекти маркерів і крейди
  • настільні ігри: широкий вибір вікторин, економічних стратегій, ігор, що розвивають спритність, окомір і почуття простору, ігри Башта Дженга, класичні шахи, нарди і квести
  • розвиваючі ігри: кубики рубика, головоломки і лабіринти, пазли та мозаїки
  • тісто для ліплення, пластилін: ігрові набори Play Doh, ефектні фабрики, кондитерські, набори доктора-стоматолога

Розвиваючі ігри для дитини

Розвиваючими називають таку групу ігор, в процесі яких відбувається засвоєння або подальше вдосконалення всіляких навичок. Розвиваючі ігри, як правило, пов'язані з дитячим періодом в житті людини. Креативність, винахідливість, творче мислення, уяву — все це формується під час гри розвиває напрямки.

Розвиваючі ігри, набори для дитячої творчості можна розділити за кількома параметрами: за типом гри і віку дитини. Розвиваючі іграшки по віковій групі діляться на період від народження до року, від року до 3 років, від 3 до 7 років, і для дітей старшої вікової групи.

Поради по организации ігор относительно розвитку маленької дитини

Що ж стосується типу гри, то це може бути набір для ліплення (маса або тісто), головоломки, аплікації, пластилін, фарби, конструктори, навчальні кубики з цифрами або буквами та ін.

Щоб дитячі розвиваючі ігри приносили максимум користі, необхідно дотримуватися ряду правил. По-перше, для малюків (особливо до 2 років) заняття такого роду будуть досить нудними, якщо не поєднувати їх з рухом, ходьбою, одним словом, рухливими іграми. Будь-які розвиваючі методики — це, перш за все гра, яка повинна приносити задоволення. Тому не можна грати «через силу».

Розумні іграшки

Невід'ємна частина розвиваючої гри — це взаємодія між дорослим і дитиною в процесі пізнання. Розумні іграшки тільки при дотриманні всіх цих умов не тільки розважать малюка, але і принесуть багато користі.

Тому, перш ніж купити чергову іграшку, краще чітко уявляти собі її необхідність. Варто ще згадати про те, що якісні розвиваючі матеріали (наприклад, та ж маса для ліплення) не можуть коштувати дуже дешево.

Приблизно від 6 місяців розвиток дитини починає йти досить інтенсивно, і тут завдання батьків — підтримати інтерес малюка до навколишнього. У цьому момент і можна вирушати в магазин за розвиваючими іграшками.

Гра розширює всі сфери розвитку дитини, через внутрішні і зовнішні дії він росте фізично, емоційно, пізнавально і соціально. Навіть сплячі діти уві сні продовжують осмислювати те, чого вони навчилися за час неспання. Завдання, які ставлять перед дитиною розвиваючі ігри, дозволяють йому максимально використовувати свої дані.

Кращі ціни в Україні на розвиваючі ігри для дітей

Доставка післяплатою Новою Поштою.