Акція

Конструктори

Активні фільтри

Румбокс MD 2505 6 видів -20% -20%

Румбокс MD 2505 6 видів

487 грн. -20% 609 грн.

MD 2505

Конструктор магнітний 8223 -20% -20%

Дитячі конструктори

Бренди BRICK, SLUBAN, BANBAO, JDLT та інші

Сумісні стандартні деталі з пластика, великий асортимент

Навчальні та розвиваючі конструктори призначені для дітей різного віку. Наприклад, конструктори на шурупах — металеві та пластикові конструктори, що складаються з деталей з дірочками для шурупів.

А великі й складні конструктори, з яких можна було зібрати багатоквартирний будинок або будівля пожежної частини завжди були надзвичайно цікавими, але впоратися з ними зовсім маленьким дітям було не так вже й просто.

В цілому ж, різноманітність видів сучасних конструкторів здатна вразити будь-якого батька. І, звичайно ж, хороший дитячий конструктор стане неймовірно захоплююче заняття для Вашого малюка.

Асортимент нашого інтернет-магазину ІГРАДОМ містити в собі різноманітні пластмасові, дерев'яні, металеві та магнітні, а також електронні конструктори. Конструктори для хлопчиків і для дівчаток, а також конструктори з яскравими, і великими деталями для малюків.

Продаж пластмасових конструкторів для дітей сьогодні знаходиться на піку популярності. Промисловість випускає велику кількість різноманітних конструкторів, що складаються з великих і маленьких пластмасових деталей, з яких можна зібрати практично все — від будиночків до героїв з найулюбленіших мультиплікаційних і художніх фільмів.

З цими іграшками так весело грати на дитячому майданчику, і вдома.

Виробники дитячих металевих конструкторів також випускають все нові і нові моделі цієї цікавої іграшки, наприклад, великі машинки Metal Model з масою дрібних деталей, батарейками, мотором і пультом радіоуправління.

Такі конструктори рекомендовані для дітей підліткового віку, від 12+ і навіть від 14+ років

Інтернет-магазин ІГРАДОМ продає конструктори для дітей від досить якісних і одночасно недорогих виробників - Brick, Sluban, Banbao, Qman, а також багатьох інших.

Багато деталей конструкторів цих марок сумісні за розмірами і типами з відомим брендом Лего.

У нашому інтернет-магазині можна замовити будь-які дитячі конструктори, знаходяться в наявності, вибравши їх за допомогою кольорових фото, вміщених в каталозі. Зробивши замовлення до 12:00 поточного дня, ви можете бути впевненим в тому, що ми зробимо все належні операції і відправимо замовлений товар в той же день

Тому ви дуже скоро побачите замовлений конструктор у себе вдома.