Акція

Футбольні ворота і м`ячі

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано

Футбольный набор MR 0184

222 грн.

MR 0184

Футбольний набір MR 0389

266 грн.

MR 0389

Футбольний набір MR 0388 2 в 1

321 грн.

MR 0388

М'яч футбольний EN 3217

356 грн.

EN-3217

М'яч футбольний MS 3000 3 кольори

363 грн.

MS 3000

М'яч футбольний EN 3196 4 кольори

370 грн.

EN-3196

Футбольні ворота MR 0321- 1

511 грн.

MR 0321-1

Набір для баскетболу і футболу MR 0546

635 грн.

MR 0546

Футбольні ворота і м'ячі

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір м'ячів і наборів для футболу

Асортимент товарів на сайті Іградом охоплює практично всю тематику дитячих інтересів, а батьків тут чекають привабливі низькі ціни, гнучкі та зручні умови доставки товарів.

Значна частина каталогу інтернет-магазину охоплює таку необхідну для дітей сферу їх життя, як спорт і активний відпочинок. У цій категорії можна знайти необхідну атрибутику для занять боксом і баскетболом, для зимового катання на снігокаті або річного на роликах і скейтах, килимки, м'яч, обручі для фітнесу і багато іншого.

Особливий розділ призначений для величезної маси хлопчаків, у яких спорт і відпочинок асоціюються з грою мільярдів — футболом. Цю позицію не завжди підтримують мами юних гравців, часто вважають проведене за цим заняттям час втраченим для дитини.

Тим часом дитячими лікарями та психологами вже давно доведено позитивний вплив заняття футболом як на здоров'я дитини, так і на його особисті і емоційні якості. До першого аспекту слід віднести наступні фактори:

  • Розвиток фізичної сили і витривалості;
  • підвищення координації рухів, швидкості реакцій і просторового сприйняття;
  • зміцнення дитячого організму в цілому, імунітету та серцево-судинної системи зокрема;
  • важливими для здоров'я є і емоційні, як правило, позитивні реакції і розвантаження юних футболістів.

На розвиток і формування дитини як особистості в першу чергу впливає командний і колективний аспект гри. Завдяки футболу у дітей розвивається комунікація, почуття дисципліни і колективної відповідальності.

Футбольні ворота і м'ячі

Для того, щоб повною мірою забезпечити дитині всі перераховані позитивні моменти, а також згадане на початку матеріалу перевага правильного використання вільного часу, батькам досить звернутися до відповідного розділу каталогу «Іградом».

Основним товаром цього розділу, звичайно ж, є футбольний м'яч, номенклатура якого включає 8 моделей, а з урахуванням колірної гами їх кількість зростає в 2-3 рази.

Відразу варто уточнити, що всі пропоновані на сайті моделі мають стандартний або «дорослий» розмір 5, який використовується в тому числі в офіційних іграх. Відповідно до прийнятих стандартів його вага не повинна перевищувати 450 грамів, цій вимозі відповідає дійсності та представлені магазином м'ячі.

Матеріалом для м'ячів служить шкіра PU, або поліуретан — штучний, але практично не відрізняється від натурального матеріал — багатошаровий, теплий, міцний, волого-і зносостійкий.

Для деяких виробів виробники вибрали шкіру TPU - термопластичний поліуретан з більш високими характеристиками міцності і гнучкості. Часом для того, щоб почати футбольну баталію, досить одного м'яча і двох-трьох напарників.

Для того, щоб гра прийняла належний правилам характер, інтернет-магазин пропонує і футбольні набори. У їх комплектацію, крім м'яча, входять насос і складні футбольні ворота з розмірами, що дозволяють встановити їх не тільки на відкритому полі, але і в невеликих приміщеннях або на ігрових майданчиках.

У комплект одного з наборів додатково входить баскетбольне кільце, яке легко встановлюється на ворота і дозволяє перейти від однієї командної гри до іншої.

Товари для спорту і активного відпочинку — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір футбольних м'ячів і різноманітних спортивних наборів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Футбольні ворота і м'ячі - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий ігровий набір футбол?
2. Що входить в дитячий ігровий набір футбол?
3. Де купити футбольний м'яч і ворота?