Акція

Санки, снігокати

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано

Сани-тюбінг BESTWAY 39056E

294 грн.

39056E

Сани-тюбінг BESTWAY 39059E

405 грн.

39059E

Санки МАЛЫШ+спинка, бордовый лак 730*400*210

415 грн.

7240

Санки ЛАЙКА+спинка (зел. лак 740*410*200)

481 грн.

7230

Санки та снігокати для дітей

Швидка доставка зимових ігор по Україні, 1-2 дня

Великий асортимент снігокатів, санок, ковзанів

Коли за вікном падає сніг і ростуть замети, хлопці різного віку не зможуть всидіти вдома, побачивши за вікном таку красу. Хто з дітей не любить пограти в сніжки, побудувати снігову фортецю або покататися з гірки на санчатах або снігокатах.

Інтернет-магазин Igradom пропонує великий асортимент товарів для зимових забав. Задоволені залишаться як діти, які отримали в подарунок новий снігокат, так і батьки, які будуть приємно здивовані недорогими цінами на таку техніку.

Служба доставки доставить товар в короткі терміни. Катання на санках і снігокатах принесе величезну користь дитячому організму, що росте. Управління саньми розвиває вестибулярний апарат. У них немає керма і за допомогою положення тіла, рук і ніг дитина може розігнати або пригальмувати сани, а також коригувати напрямок руху.

При підйомі на гору відбувається зміцнення серцевого м'яза і органів дихальної системи. По-перше, це пов'язано з тим, що в гору йти важкувато, а по-друге, доводиться ще везти за собою сани або снігокати.

Загальна фізична підготовка відмінно розвивається при активній участі в зимових забавах. А скільки позитивних емоцій отримає дитина, скочуючись з гори назустріч снігу і вітру, це безцінне.

Дитина буде вчитися взаємодіяти з колективом, адже на гірку діти зазвичай приходять всім двором або шкільним класом.

Батьки, вибираючи зимовий транспорт, задаються питанням, що краще купити санки або снігокати. У кожного з них є свої переваги. Але, все-таки для дітей з 3-4 років найкраще придбання — це снігокати.

Діти в цьому віці вже самі зможуть управляти кермом снігокату, вони відчувають себе як дорослі. В своїй уяві уявляють себе водієм. При необхідності батьки можуть на снігокаті возити дітей в дитячий сад, через те, що до нього кріпитися шпагат.

У міру зростання снігокат дітям не стане маленьким, на ньому можна кататися навіть дорослим. А ось в санки в 11-12 років навряд чи хто з дітей поміститься. Сани зручно використовувати для дітей з однорічного віку.

У них є спинка, на яку можна спертися і пізнавати світ. Батьки можуть перекидати ручку санок вперед і назад у міру необхідності. Багато санок мають невеликі колеса, щоб легко переїжджати очищені від снігу ділянки, наприклад, проїжджу частину.

Сьогодні в інтернет-магазині Igradom представлено 27 різних снігокатів. Вони всі мають низьку раму. Це гарантія того, що при користуванні транспортом дитина не травмується.

Сидіння снігокатів виконано з щільного якісного непромокаючого матеріалу. Усередині сидіння знаходиться товстий шар щільного поролону. Завдяки цьому, навіть їзда по купинах буде для дитини комфортною.

Широкі полози дозволять кататися навіть в тих місцях, де сніг свіжий і не укочений. Кожен снігокат комплектується пластмасовою ручкою, щоб його везти, і мотузка не впивалася в руку.

У магазині представлені снігокати різних кольорів. Наприклад, моделі MS 1795, MS 1791-1 сподобаються дівчаткам. Вони мають яскравий дівчачий принт на сидінні. Є моделі навіть з принтом єдинорога (MS 1792-2).

Хлопчикам припаде до душі принт на сидіння у вигляді тигра, як у моделі MS 1823-2, або у вигляді сучасних картинок по типу смайликів (MS 1791-2).

Якщо купуєте снігокат в подарунок і не впевнені в перевагах дитини, можна вибрати транспорт без картинок, просто однотонний. Вибір кольорів великий і на будь-який смак.

У будь-якому випадку, який би снігокати не обрали, для дитини це буде відмінний подарунок на багато років. Класне проведення часу взимку забезпечено.

Товари для спорту і активного відпочинку — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір зимових ігрових наборів і аксесуарів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Санки, снігокати - питання і відповіді
1. Де купити санки і снігокати?
2. Скільки коштують санки і снігокати?