Акція

Іграшки для хлопчиків

Активні фільтри

Автотрек 3307 -20%

Автотрек 3307

574 грн. 717 грн.
Автотрек 3307 -20% -20%

Автотрек 3307

574 грн. -20% 717 грн.

3307

Пожежна машина C390 -20% -20%

Пожежна машина C390

798 грн. -20% 997 грн.

C390

Набори дитячої іграшкової техніки

Парковки, гонки, іграшкові бластери та автомобілі-каталки

Дитячі роботи, іграшки з можливістю трансформації робот-машинка

Кращі ціни в Україні на набори техніки для дітей

Вам треба купити подарунок для хлопчика? Тоді Вам потрібен розділ Дитяча техніка. Тут Ви знайдете, колекційні машинки, які так подобаються хлопчикам будь-якого віку.

А для маленьких гонщиків будуть дуже цікаві різні автотреки та авторалі, мототреки класичні, Паралельні гонки, а також такі екзотичні траси, як Голова динозавра, або Голова акули.

Сяючі та гнучкі гоночні траси зовсім недавно були представлені на ринку серією Magic Tracks, але вони вже встигли завоювати популярність у маленьких автолюбителів. Справді, ефектні забарвлення шляхів і тунелів, загадково світиться в темряві траса залишає незабутні враження.

Багато моделей автотреків і мототреків містять в собі блок живлення та адаптер на 220V, а також додаткові пульти управління — на проводах або на р/у.

Парковки та гаражі, автобази, піт-стопи Формули та станції техобслуговування, автомийки та СТО, військові бази та аеропорти — широкий асортимент дитячих наборів з гаражем і машинками представлені в розділі Гаражі і Автотреки.

А інерційні іграшкові машинки представлені у відповідному розділі в неймовірно великому асортименті.

У нас є практично все: трейлери-машинки та автовози, які несуть на собі маленькі автомобільчики, танки і вантажівки, шкільні та міські автобуси, машинки поліції і лісовози, машинки пожарників і рятувальників, мінівени і сміттєвози, а також величезний вибір яскравих пластикових машинок-каталок для малюків.

Для майбутніх машиністів слід заглянути в підрозділ Залізниці — можливо саме цей подарунок стане для нього найбільш бажаним. Залізниці з класичними паровозиками та стрімкими швидкісними електровозами, вагончики, рейки, звукові і музичні ефекти.

Також на деяких моделях присутній дим і підсвічування. Довжина шляхів залізниць в нашому асортименті зазвичай становить від 220 до 650 см, але є і особливі види з більш великим запасом жд-шляху.

Дитяче ігрова зброя — величезний вибір дитячих бластеров, рушниць і кулеметів, мінігани з 6-стволами, бластери Nerf AccuStrike і Nerf Elite Raptor, великий асортимент наборів з мішенями. Дитячі автомати зі звуковими і світловими ефектами, автомати на кульці — водяних, м'яких, а також рушниці з присосками.

Крім того, в розділі Ігрові набори ви знайдете інструменти для хлопчика. Дитячі інструменти для майстра СТО, для столяра і будівельника, набори для авторемонтної майстерні та комплекти форми та спорядження для рятувальника-пожежника.

Зверніть увагу, в сусідньому розділі радіокеруванні ви побачите масу радіокерованих машинок, джипів і вертольотів, катерів, амфібій, всюдиходів, краулерів і баггі.

Також там є танки і набори танків на р / у, безліч екзотичних іграшок, таких як павуків і величезних динозаврів, немов зійшли на сторінки сайту з розділу підручника, присвяченого Миру Юрського Періоду.

Всі види іграшкової техніки в інтернет магазині Іградом

Доставка по Україні післяплатою Новою Поштою