Акція

Прибирання

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано

Ігровий набір для прибирання 667-39

211 грн.

667-39

Набір для прибирання XS-14056

322 грн.

XS-14056

Набір для прибирання 667 K

326 грн.

667K

Набір для прибирання 0366A-0368A

350 грн.

0366A-0368A

Набір для прибирання 998-9

405 грн.

998-9

Набір для прибирання 5938-51

636 грн.

5938-5951

Набори для прибирання і організації побуту

Ігрові набори для прибирання, прання і прасування

Оптові ціни, швидка доставка замовлень по Україні

Гра — важливий елемент розвитку дитини. Діти у своїх іграх намагаються наслідувати дорослим. У каталозі інтернет-магазину іграшок Igradom представлений широкий асортимент товарів для дітей у категорії побутова техніка.

Дівчаткам будуть цікаві різноманітні кухонні прилади, пральні машини, праски та прасувальні дошки. Як мами доглядають за своїми дітьми, так і дитина хоче піклуватися своїми лялькам і плюшевим ведмедикам.

Бажання своїх дітей, допомогти батькам, не можна припиняти, а навпаки необхідно розвивати. Якщо хлопчики в силу своєї природи, люблять грати в хлопчачі ігри, їм подавай різну техніку, інструменти, то дівчаткам на оборот, кухонне начиння, ляльки та багато іншого.

Тому кожна дівчинка хоче повторювати за своєю мамою. Тим більше педагоги і дитячі психологи рекомендують дітей привчати до домашніх справ з дитинства. І тому…

Ми пропонуємо до Вашої уваги іграшкові набори для дівчинки «Все для прибирання» в інтернет-магазині «ІГРАДОМ» представлені найрізноманітніший асортимент наборів для дівчинки.

Такий набір не залишить байдужою жодну дівчинку. Ці іграшки привертають дівчинку своїм яскравим і барвистим виглядом. Зазвичай матеріалом є легкий і міцний пластик.

Якщо в наборі є такі аксесуари, як праска, пилосос, то вони працюють від батарейок. Імітуючи при цьому правдоподібний звук. Такі пилососи засмоктують пінопластові кульки. Пінопластові кульки йдуть, як імітація сміття.

Також в таких наборах є такі аксесуари, як маленький візок, маленький віник, швабра, пляшечки для прибирання, пляшечки з розпилювачем і таке інше. Всі ці іграшки виглядають дуже реалістично, є зменшеною копією, реального господарського приладдя.

Такі набори з візками добре підійдуть для дівчаток у віці від 3-х до 5-ти років. Дуже добре розвивають почуття відповідальності, правильну соціальну поведінку, дрібну моторику.

Такий набір допоможе привчити дівчинку до акуратності з маленьких років. З таким інструментом у дівчинки розшириться кругозір для сюжетно-рольових ігор. Дуже добре грати в такі ігри, як «Дочки-матері».

Одним з важливих чинників, який слід враховувати при покупці дитячого побутової техніки, є ціна. Важливо, щоб вона була не така велика, як на справжню техніку.

ДДоставка покупки здійснюється різними операторами, тому терміни отримання товару з наявності мінімальні. Щоб порадувати дитини, не потрібно чекати довго, ми доставимо дитячу техніку за лічені дні. Відправка замовлень в той же день!

Діти дошкільного віку найчастіше вибирають сюжетно-рольові ігри для свого дозвілля. У такій грі діти уявляють себе дорослими.

Дитина сама в ігрових умовах намагається відтворити життя батьків або оточуючих людей. Також в таких іграх діти вчаться взаєминам в різних соціальних групах. Через гру можна прищепити дитині нові навички та вміння.

За допомогою гри у дітей дошкільного віку:

  • Відбувається розвиток мови і її збагачення
  • Розвивається уява
  • Розвивається емоційна сфера
  • Розвивається вміння планувати свої дії
  • З'являється досвід подолання труднощів.

Сюжетно-рольові ігри з'являються в житті дітей після 3 років. До цього віку малюки накопичували уявлення про предмети навколишнього світу. Після 3 років малюки починають відтворювати дії дорослих в своїх іграх.

Багато мам бачили, що за столом разом з дитиною сидить його улюблена іграшка. Вони разом їдять. Або, лягаючи спати, іграшку теж вкривають ковдрою. З віком сюжети і ролі стають складніше, різноманітніше і емоційніше.

Часто діти для своїх ігор просять у мами ті чи інші речі з побуту дорослих. Наприклад, посуд, старі телефони, різні коробочки та інше. Зараз на ринку іграшок є великі набори товарів побутової техніки, щоб дитина могла обладнати своє місце і «бути як дорослий».

Дівчата люблять шити сукні для своїх ляльок, тому оцінять покупку іграшкової швейної машинки 827 В. Попри те, що це іграшка, вона може виконати прості шви. Працює іграшка від батарейок, має педаль і можна включити підсвічування.

У комплектацію також входить прес для заклепок. Машинка має стильний сучасний дизайн.

Обладнати дитячу кухню без сучасної техніки неможливо. Маленькі гравці оцінять набір побутової техніки LS8281K. У нього входить мікрохвильова піч і чайник.

У печі можна відкрити двері, і включиться світло. Набір також містити в собі продукти харчування: курка і кукурудза. Вся побутова техніка працює від батарейок, які теж йдуть в комплекті.

Набори для кухні можуть бути різні по наповнюваності. Є набір, що складається з холодильника і 26 продуктів. У холодильнику всі двері і ящики відкриваються, включається світло.

Маленькі помічники зрадіють ігровому набору для прасування 6703B. Він містити в собі прасувальну дошку, праску, швейну машинку з педаллю. Всі дії з іграшками супроводжуються світловими і звуковими ефектами. Цей вид іграшок працює на батарейках.

Наш інтернет — магазин представляє такі набори з візками за прийнятними цінами. Щоб оформити заявку телефонуйте нашим менеджерам або оформляйте замовлення онлайн. Ми завжди стараємось здійснити доставку в найкоротші терміни усіма видами операторів. У нашому магазині діють різні акції.

Ігрові набори для дітей — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір дитячих інструментів і рольових наборів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Прибирання - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий ігровий набір прибирання?
2. Де купити дитячий ігровий набір прибирання?
3. Що входить в дитячу категорію іграшок: прибирання?