Акція

Іграшкова авіація

Активні фільтри

Іграшкові літаки-каталки

Швидка доставка дитячих літачків по Україні, 1-2 дня

Великий вибір наборів і комплектів з іграшкової технікою

Літак — найшвидший вид транспорту, який здатний подолати великі відстані на високій швидкості. І хоча люди не літають як птахи, завдяки літакам стало можливим виявитися в будь-якій точці земної кулі.

Про літаки зняті сотні фільмів і мультфільмів, написані пісні. Практично кожен хлопчисько, а часом і дівчата, мріє стати пілотом і керувати величезним повітряним кораблем. А яка особлива атмосфера панує в аеропортах. Суєта, шум, передчуття подорожі.

Одні пасажири готуються на посадку, інші — вже приземлилися, треті — проходять реєстрацію. Хтось летить в робочу поїздку, а хтось — відпочивати. Примітно, що в деяких аеропортах в залах очікування спеціально встановлюють мало сидінь, для того щоб пасажири більше часу проводили в магазинах і кафе.

Перші повітряні машини з'явилися понад сотню років тому, але, незважаючи на це, вони продовжують захоплювати своєю міццю і красою польоту.

Найменший реактивний літак важить всього 160 кг. Розмах його крил становить від 4 до 6,5 метрів. Модель BD-5 Micro.

Найбільший авіалайнер - Airbus A380. Це пасажирський реактивний двоповерховий лайнер. На борту, якого розміщується понад 850 пасажирів і екіпаж.

Найшвидшим у світі визнаний гіперзвукової «Боїнг X-43». Його швидкість досягала до 11230 км / год. під час випробувальних польотів. Модель безпілотна.

Біла смуга, яку ми бачимо в небі, коли пролітає літак, називається інверсійний або конденсаційний слід. Він з'являється переважно на великих висотах і складається з найдрібніших кристалів водяної пари і льоду. При певних умовах цей пар конденсується в повітрі, створюючи штучну хмару.

Кожен в дитинстві складав паперовий літачок і уявляв себе сміливим і відважним пілотом. Варіантів гри з повітряним транспортом — безліч.

Можна грати з пасажирським літаком: придумати аеропорт, посадку. Іграшкові машинки-таксі будуть зустрічати авіапасажирів.

На вантажному судні: перевозити товари (в хід можуть піти кубики, конструктор). Можна завантажувати багаж в літак автонавантажувачем.

Військовий вертоліт може прилетіти виконувати рятувальну операцію. У грі можуть брати участь солдатики, машинки швидкої допомоги, пожежні.

А якщо вдома є глобус або карта світу, можна пофантазувати, куди відправиться в подорож ваш літачок. Плюсом йде вивчення географії в ігровій формі.

Такі ігри відносяться до сюжетно-рольових. Розвивають мовні навички, дозволяють дітям інсценувати ситуації, наближені до реальних, експериментувати. Стимулюють творчість і уява.

У каталозі інтернет - магазину Igradom представлені різні моделі повітряного транспорту.

1) Літак іграшковий інерційний 96413M, зі світловими і звуковими ефектами. У комплект входять 4 автомобілі, які можна завантажувати в літак. Харчування від батарейок.

2) Літак класу King me world зі світловими і звуковими ефектами. Колір біло-жовтий, живлення від батарей. У літаку відкидається трап і відкривається дах, що дозволяє посадити пасажирів. Відмінний варіант для реалістичної гри.

3) Вертоліт іграшковий WY751A Пума (військовий) зі світловими і звуковими ефектами. Підійде для сюжетно-рольової гри в армію або війну.

4) Набір з транспортом 660-A238 «Літак-гараж». У комплект входять дорожні знаки і три поліцейські машини, які можна завантажувати в літак і перевозити.

На сайті Igradom ми постаралися зробити все, щоб ви могли швидко знайти необхідний товар. Зробити замовлення можна всього в один клік, що значно заощадить ваш час. Оперативна доставка різними поштовими операторами.

Приємних вам покупок і цікавої гри!

Товари для хлопчиків — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір іграшок, наборів і різноманітних ігор

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Дитяча авіація - питання і відповіді
1. Скільки коштує іграшковий літак?
2. Де купити дитячі іграшкові літачки?