Акція

Більярд

Активні фільтри

Більярд на ніжках 69103

235 грн.

69103

Більярд 2035 + 2 дерев'яний

709 грн.

2035+2

Набори для гри в дитячий більярд

Столики, комплекти і набори більярду 7в1 і 8в1 для дітей

Низькі ціни, швидка доставка замовлень по Україні

Зробити дитині приємний сюрприз — головна мета будь-якого батька. А якщо цей сюрприз буде до того ж незвичайним, барвистим і, що немало важливо — розвиваючим, то це буде подвійно здорово!

Інтернет-магазин Іградом пропонує широкий асортимент дитячих ігрових наборів за доступними привабливими цінами. Доставка проводиться в найкоротші терміни на будь-яку точку видачі, будь-яким поштовим оператором, одним словом — як буде завгодно покупцеві.

Більярд — гра, широко відома всьому світу. Прихильників, які не проти пропустити одну-дві партійки можна зустріти практично на будь-якому континенті. Вона бере своє коріння в середні століття. Жоден багатий будинок в Англії XIX століття не обходився без обов'язкового ігрового столу.

І до цього дня ця гра активно розширює коло своїх шанувальників. За столом люди зосереджуються, заспокоюються і відпускають геть усі життєві проблеми. Шанувальники більярду молодіють і все більша кількість дітей захоплюється цією прекрасною, багатою на прийоми грою.

Гра в більярд формує у дітей:

  • Уважність: важливо оцінювати свій хід і продуктивність відповіді противника;
  • Уява: перед ударом важливо правильно спрогнозувати майбутню траєкторію і додаткові бонуси, які вона приверне;
  • Пам'ять: змушує запам'ятовувати свої ходи і надалі використовувати найбільш виграшні з них;
  • Розвиток окоміру: плануючи майбутню траєкторію, дитина вчиться правильно оцінювати відстань від однієї кулі до іншої;
  • Тренування координації та дрібної моторики: для точного нанесення удару необхідна правильне угруповання як тіла в цілому, так і його окремих частин (кінцівок, пальців рук і т.д.);
  • Логічне мислення: дитина починає проектувати свій хід і ставити цілі на шляху до успіху.

Більярд розвиває навички самовладання, вчить стриманості емоцій при програші — адже всім відомо, більярд інтелігентна гра, де істеричний настрій недоречний!

І нарешті це створює певне почуття стилю, адже діти так люблять наслідувати відомим кіногероям, а більшість з них були великими прихильниками більярда!

Всі ці вироблені навички безумовно знадобляться надалі, особливо під час навчання в школі. Зараз є такі типові різновиди наборів «Дитячого більярду»:

Набори невеликого настільного розміру: до складу входять ігрове полотно (як на невеликих ніжках, так і без них), кий - 2 шт, крейда, щітка, кулі і утримаючі планки (трикутник). Такий різновид призначен для установки на столі;

Набори середнього розміру, що складаються з ігрової коробки на ніжках середньої довжини, 2 кия, крейда, щітка, кулі і трикутник. Це набори можуть як встановлюватися на столі, так і самостійно на підлозі;

Великі набори, призначені для установки на підлозі. Є варіанти 5 в 1 - стандартний більярдний набір + футбол на штанзі, хокей, баскетбол та ін.

У магазині Іградом можна підібрати гру на будь-який дитячий смак і інтерес! Ніщо не зрівняється з іскорками радості в очах дитини, а досвідчені менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання й підкажуть як правильно оформити доставку.

Товари для спорту і активного відпочинку — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір спортивних наборів і аксесуарів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Більярд - питання і відповіді
1. Де купити дитячий настільний більярд?
2. Скільки коштує дитячий більярд?