Акція

Будівельна техніка

Активні фільтри

Бульдозер іграшковий 311 інерційний

172 грн.

311

Бульдозер іграшковий 215A інерційний

175 грн.

215A

Іграшкова будтехніка

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір дитячих машинок і вантажівок

Сучасну будівельний майданчик неможливо уявити без безлічі складної і потужної техніки, здатної копати, вантажити, бетонувати, перевозити, піднімати і опускати.

Подібної озброєності вимагає і дитяча пісочниця, на якій набираються досвіду майбутні водії, кранівники та екскаваторники. Технічну допомогу в вирішенні завдання готові надати фахівці онлайн-сервісу «Іградом», що займає значним парком будівельних машин і механізмів.

Придбання техніки в інтернет-магазині стане вигідним вкладенням для батьків. Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня.

Машинки як у дорослих

Мабуть, для будь-якого з хлопчаків гра в машинки стає найпершою з осмислених, званих психологами сюжетно-рольових ігор, користь яких доведена і незаперечна. По-перше, гра з технічними моделями — один з перших кроків до пізнання не тільки реального світу дорослих, а й навколишнього світу в цілому.

Дитина знайомиться з такими поняттями, як рух, швидкість, вага, відстань і висота, розуміє різницю між піском і камінчиками, гіркою і ямкою, металом і пластмасою. По-друге, опановування іграшковими механізмами допомагає розвитку дитячої логіки і уяви, розвиває дрібну моторику і комунікативні навички.

По-третє, саме гра з найпростішими рухливими елементами є яскравим і наочним прикладом руху «від простого до складного», що дав світові багатьох винахідників і конструкторів.

Найважливішої мети виховання юних механізаторів на сайті магазина іграшок відведено досить великий сегмент. Природно, що шукати каталог пропонованої будівельної техніки слід в розділі «Ігри для хлопчиків».

Номенклатура представлених на сайті моделей включає практично весь необхідний для сучасного будівництва перелік машин і механізмів. Перевагою більшості з них є реалістичність — моделі представляють зменшену копію існуючих і діючих будівельних гігантів і легко можуть бути присвоєні дорослими дітьми в якості колекційних екземплярів.

Як матеріал для основних конструкцій виробники вибирають як легкий і міцний пластик, так і традиційний для таких іграшок метал — сталь або алюмінієві сплави.

Масштаб копій розміром від 18 до 50 і більше сантиметрів дозволяє їм гідно виконувати відповідні завданням пісочниці завдання. Схожість з оригіналами доповнюється імітують гул, рев і гуркіт справжньої техніки інерційними механізмами, звуковими і світловими сигналами.

Паливом для заправки дитячих машинок служать стандартні батарейки та акумулятори формату АА або ААА.

Основою будь-якої будівлі є міцний і надійний фундамент, для якого необхідно виконати відповідний котлован. Для цього етапу робіт ідеально підходить пісочниця, а на перший фронт будівництва виходять екскаватори, бульдозери, навантажувачі і самоскиди. Вони здатні викопати довгу траншею або тунель, засипати глибоку яму, пересунути гори піску, перевезти масивну брилу і вирівняти гладкий майданчик.

Після закінчення земляних робіт до продовження будівництва приступають улюбленці багатьох хлопчаків — бетономішалки. В їх міксерах перемішується розчин і бетон, а самі вони майстерно роблять розвороти, здають до котловану заднім ходом і виливають в нього рідку кашу.

Самоскиди, бортові вантажівки та прийшли до них на допомогу маніпулятори підвозять і вивантажують на майданчику всі необхідні вантажі і матеріали — цеглу, дошки і фарбу. Щоб доставити їх на висоту, на пісочниці обов'язково повинен бути присутнім кран.

І дуже добре, що у наявних в арсеналі «Іградома» автокранів піднімається, складається і повертається стріла з міцним гаком, а кранівник попереджає всіх друзів і перехожих про своїх маневрах дзвінким сигналом.

Перерахований технопарк можна придбати на сайті магазина як окремо, так і в складі різноманітних наборів і комплектів будівельної техніки.

Ігрові набори для дітей — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір іграшок і рольових наборів для хлопчиків

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Будівельна техніка - питання і відповіді
1. Скільки коштують дитячі іграшкові машинки будівельної техніки?
2. Де купити іграшковий дитячий бульдозер?
3. Які найпопулярніші іграшки в розділі будівельна техніка?