Акція

Хокей

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано

Хокей повітряний 3020A настільний

454 грн.

3020A

Хокей повітряний 787 настільний

583 грн.

787

Хокей настільний B2513 Пінбол

747 грн.

B2513

Хокей повітряний 3022 + 1 настільний

791 грн.

3022+1

Хокей 3003B повітряний дерев'яний

883 грн.

3003B

Хокей 0704 на штангах

917 грн.

0704

Набори для настільного хокею

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір ігор в класичному стилі, аерохоккея Ice Hockey

Як розвитку дітей можна використовувати настільний хокей. За допомогою різних стратегій гри можна зробити позитивний вплив на розумові процеси, процеси аналізу і запам'ятовування. А так же, такого роду захоплення допомагають розвивати і концентрувати увагу.

Тактика гри полягає в тому, що два учасники моделюють вигляд справжнього хокею. Сам процес здійснюється за допомогою механічного симулятора. Управління фігурами здійснюється за допомогою важелів, які мають здатність обертати і пересувати.

Настільний хокей був придуманий Доном Манро в 1930-х роках в США. Однак, перша поява на люди сталося близько 1940 року. В офісі мережі ігрових компаній Aristospell взяли до уваги даний шедевр.

Після чого, даний вид гри став з'являтися в продажах. У плані дебютної складової компанія знайшла дуже величезний успіх по виробництву і продажу настільного хокею.

З кожним роком компанія випускала більше 20 тисяч комплектів ігор. Через деякий час з'явилася ліцензія на випуск цих уявлень і в Європі. Для людей того покоління дана гра викликала дуже великий інтерес і азарт.

Виробник Agla входив в число перших, хто запровадив використання тривимірних фігурок. Один з перших чемпіонатів з настільного хокею був проведений в Швеції в 1982 році. Перемогу було здобуто професійним гравцем Г. Адгур.

Користь настільного хокею

Користь полягає в тому, що йде процес звикання до спортивного та активного життя з дитинства. Важливим аспектом є те, що даний вид захоплень розвиває і здатність швидко реагувати, правильно і чітко орієнтуватися, а також знаходити вихід із найскладніших ситуацій.

Однак, варто зазначити, що за збігом обставин в 50-х роках вийшла гра, яка стала на Заході найбільш відомим і популярним різновидом настільного хокею. Гра називається Аерохокей.

Конструкція являє собою гладку ігрову поверхню, яка оточена бортом. За воротами присутні спеціальні щілини, за допомогою яких відбувається процес повернення забитої шайби.

Дана розвага несла найменування Stiga. По початку, дана гра не дуже добре мала попит у ринкових відносинах, оскільки стратегічні аспекти були дуже схожі з настільним Хокеєм.

У зв'язку з цим компанією Tranas, яка випустила гру Stiga, було здійснено підписання контракту зі Свен Йохансеном (король шведського хокею). Через деякий час компанія Tranas мала можливість продавати більше 100 тисяч ігор за один річний проміжок.

До 70-х років в касту конкурентних компаній входила і Agla. Оскільки багато деталей ігор були дуже якісно опрацьовані. У тих, хто цікавився на той момент іграми подібного роду, виникав дуже великий інтерес саме до шедеврів даного виробника. Обумовлено це було тим, що були присутні закруглені краї і зручна висота бічних стінок.

Деякі зразки асортименту настільного хокею для дітей в каталозі інтернет-магазину Іградом:

1. Хокей 0700. Тип: на штангах; кількість фігурок - 14 штук; форми команд — червона і синя.

2. Хокей В2123. Тип: на штангах; столик на ніжках; кількість фігурок - 12 штук; форми команд — червона і синя.

3. Хокей 0711. Розмір ігрового поля 65 на 40; хокей в зібраному вигляді становить 82 * 42 * 18 см. Виготовлений з пластику та металу.

4. Хокей 20338BW. Розмір ігрового поля 65 на 40; хокей в зібраному вигляді становить 82 * 42 * 18 см. Виготовлений з матеріалу пластика і металу. Розмір поля 77 на 39 сантиметрів; присутній 2 штуки шайб.

Ігрові набори для дітей — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір настільних ігор для всієї сім'ї

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Хокей - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий настільний хокей?
2. Де купити дитячий настільний хокей?
3. Зі скількох років дитячий настільний хокей?