Акція

Самокати та біговели

Активні фільтри

Самокати для дітей і дорослих

Триколісні самокати, міські та електросамокати

Самокати як популярний засіб пересування

Вони ніколи не старіють і навряд чи в майбутньому втратять свою популярність.

Коротка характеристика самокатів

Самокат за своєю суттю є чимось середнім між велосипедом і скейтбордом.

Він оснащений рамою - несучою основою, що виготовляється зі сталі, магнію або алюмінієвого сплаву. У деяких моделях рама для зручності може складатися. На рамі закріплюється дека, яка є підставкою для ніг.

В залежності від моделі самокати мають від 2 до 4 коліс. Нерідко такі пристрої оснащуються ще і амортизаторами, які дозволяють зробити поїздку на самокаті комфортною. Не обходиться пристрій і без гальмівної системи. Зараз практично всі самокати оснащені нею.

Що стосується принципу роботи, то тут нічого не змінилося. Самокат все так же рухається за рахунок відштовхування ногою від землі, а управляється найпростішим кермом. Правда є моделі, які рухаються за допомогою мотора - електросамокати.

Самокати дитячі та дорослі

Самокати для дітей і дорослих мало чим відрізняються. Головна їхня відмінність - дорослі самокати мають більш міцну конструкцію, так як їм доводиться витримувати більшу вагу.

Краще вибирати самокати які зроблені з легких, але міцних сплавів. Вага таких пристроїв не перевищує 3-4 кг. Найцікавіші моделі - "ITrike" і "Profi".

Вони підходять як дорослим, так і дітям. Серед моделей є звичайні самокати та самокати з електродвигуном. Максимальне навантаження, на яке вони розраховані - до 100 кілограм.

Чи мають приємний вигляд, в конструкції відсутні гострі деталі, які при падінні можуть поранити дитину. Завдяки високої прохідності, що не застрягнуть ні в піску, ні в грязі.

Самокати розвивають дитину фізично, розробляють м'язи, відчуття рівноваги, а для дорослих вони стануть альтернативою машини і допоможуть дістатися до роботи.

Велосипеди триколісні з батьківською ручкою

Такі пристрої дуже зручні самі по собі. Ручка, яка кріпиться ззаду велосипеда, має дві переваги: ​​

  • З її допомогою можна управляти пристроєм, коли дитина втомилася і не крутить педалі;
  • Контролювати рух велосипеда, коли дитина тисне на педалі і управляє кермом.

Велосипеди складаються з рами, керма, сидіння, ручки. Нерідко вони можуть оснащуватися ременями безпеки, металевими поручнями, за які може триматися дитина, регульованою спинкою і відкидним тентом.

Безпека і міцність - ось ті найважливіші параметри, на які потрібно в першу чергу звертати увагу. Велосипеди, завдяки цьому, прослужать не менше 3-4 років і захистять малюка від неприємних загроз.

біговел

Відмінною альтернативою самокати та триколісним велосипедам може стати біговел.

Малюкові 2-3 років навряд чи вдасться самостійно впоратися з керуванням велосипеда або самоката. Йому доведеться виконувати кілька справ одночасно - тиснути на педалі, зберігати рівновагу, оцінювати обстановку і вчасно гальмувати.

З біговелом дитина вчиться тримати рівновагу і розвиває спритність. М'язи ніг отримують корисне навантаження, а сам малюк набуває впевненість в собі.

На біговел можна кататися в будь-який час року. Не слід забувати про засоби захисту від падіння, так як дитина може, відштовхуючись ніжками, розвинути цілком високу швидкість. Взуття для маленького пасажира слід також вибирати акуратно, через те що дитині доведеться часто гальмувати ногами.

В цілому біговел дуже корисний і цікавий пристрій, від якого маленькі діти, майбутні велосипедисти, будуть в захваті.

Купити самокати та беговели для дітей в інтернет-магазині ІГРАДОМ

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою