Акція

Круги і м`ячі

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано

Круг надувний для плавання 56263 Intex Пончик

121 грн.

56263

М'яч BW 31045 Земля, надувний, від 2 років, 61 см.

155 грн.

31045

Круг надувной для плавания 36158 BESTWAY Лама

182 грн.

36158

Круг надувний 68209 122 см

202 грн.

68209

Круг BW 36155 змія, рем. запл., 119 см.

223 грн.

36155

Круг BW 36108 кул., 119 см.

243 грн.

36108

Круг надувний для плавання 36240 Bestway

366 грн.

36240

Круг надувной для плавания 56831 INTEX 2 цвета

376 грн.

56831

Пляжні кола і м'ячі

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір м'ячів і надувних кіл для плавання

Інтернет-магазин Igradom працює для того, щоб організувати щасливе і захопливе дитинство для ваших дітей. Постійне оновлення асортименту дозволить наповнити різнобарвною палітрою щастя життя малюків і дорослих.

Плавання — весела і корисна забава для людей будь-якого віку, яка допомагає оздоровитися, загартуватися і підтримати своє тіло у формі. Всього лише один годину плавання може спалити стільки калорій, як кілька годин активного бігу.

Ноги штовхають воду, руки активно гребуть, спина рухається обертовими рухами, працюють м'язи живота, допомагаючи ногам відштовхуватися і стабілізувати центр тяжкості.

Таким чином плавання також і помічник у формуванні красивого здорового тіла — залучений майже всі групи м'язів. Це вид активності, яким з цікавістю можна займатися все життя.

Для тих, хто хоче поліпшити якість свого життя і життя своїх дітей, плавання незамінний помічник. Також дані процедури можуть значно зменшити проблеми зі сном: безсонням або дитячими нічним неспанням. Після впровадження в життя людей постійних плавальних навантажень спостерігається значні зміни в кращу сторону зі сном.

Як тільки літні дні витісняють холодну пору року, всі жителі планети Земля, якщо, звичайно, їм дозволяє географічне розташування, поспішають відвідати різні водойми. Це можуть бути і річки, і озера, і ставки, і, звичайно, ж всіма улюблене море.

Люди з радістю купаються і засмагають разом з маленькими синами. І ось тоді постає питання про придбання спеціальних пристосувань для плавання, що забезпечують безпечне знаходження діток на воді.

Випускати діточок на відкриту воду без супроводжуючих пристроїв не варто, навіть якщо ви припускаєте, що вони будуть перебувати на мілководді. Необхідно забезпечити їх надувними пристроями: колами, нарукавниками або жилетом.

Сама зарекомендувала себе протягом багатьох років конструкція — коло. Інтернет-магазин Igradom пропонує всілякі варіації розмірів, кольорів, дизайну, форми і видів. Існує ряд причин, за якими варто обов'язково придбати своїй дитині надувний круг:

Формування психологічної довіри до води, базове навчання пересуванню у воді, навчання в ігровій формі, оздоровлення та активне купання, додаткова міра безпеки.

Для самих маленьких передбачені кола з імітацією трусиків, добре фіксують його і не дають прослизнути йому в отвір кола. Коло пліт, представлений в трьох різновидах: жабеня, черепаха і собачка.

Барвисте виконання кіл допоможе активно розвиватися фантазії маленького чоловічка.

Більш дорослим малюкам ідеально підійде надувний круг із зображенням динозавра і різнобарвний варіант «Солодкий захват» від торгової марки BESTWAY. Також ця ж фірм пропонує варіант кола BESTWAY з підсвічуванням LED і підсклянником.

Такі модифікації дозволять дорослим хлопцям відчути комфорт і щастя від спілкування з водою. Найцікавішою моделлю є коло виробника INTEX «Русалочка».

Дана модель допоможе маленьким принцесам не тільки відчути себе в повному спокої на просторах води, але і пофантазувати, уявивши себе прекрасною русалочкой на березі моря.

Лікарі дають рекомендації про те, що плавання необхідно з самого раннього віку, дозволяє маленьким пацієнтам, які мають м'язову дистонію, уникнути цієї недуги.

Часта проблема малюків — гіпертонус м'язів, який може з'явитися в зв'язку з підвищеною збудливістю. Вона легко піддається виправленню за допомогою систематичних занять плаванням.

Для того, щоб гарантувати повну безпеку для здоров'я маленького плавця, важливо правильно вибирати коло. Безперечно, перевагу варто віддавати перевіреним виробникам.

Слід пом'ятати, що вибір кола для дитини — непросте завдання для батьків, адже це не просто розвага, а й додаткова його страховка на воді.

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір басейнів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Круги і м'ячі - питання і відповіді
1. Як накачати надувний круг?
2. Надувний круг з якого віку?
3. Де можна купити надувні круги?