Акція

Запчастини для електро мобілів

Активні фільтри

Пульт управления M 3567-RC (1шт) 2,4G для джипа M 3567

151 грн.

M 3567-RC

Блок управления M 4455-RC RECEIVER (1шт) для машины M 4455, 12V

153 грн.

M 4455-RC RECEIVER

Запчастини для дитячих електромобів

Оптові ціни, швидка доставка по Україні

Великий вибір редукторів, коліс, корпусів і електроних плат

ІГРАДОМ — інтернет-магазин, який щодня радує своїх покупців якісним і великим переліком дитячих товарів і комплектуючих до них. Невисокі ціни дозволяють батькам частіше створювати для малюків радісні моменти дитинства, а максимально можлива швидкість доставки робить очікування покупки недовгим і невтомливим.

Так задумано природою, що маленькі діти в усьому намагаються наслідувати значущим для них дорослим. Наприклад, коли малюк часто бачить маму чи тата за кермом, він починає щосили прагнути долучитися до цього процесу — посидіти на водійському місці, покрутити кермо, відчути себе дорослим і самостійним. І, якщо йому це вдається зробити, радісна усмішка юного водія висвітлює все навколо. Які ж неймовірні емоції викликає у маленьких автолюбителів поїздка на власному електромобілі.

Плюс прогулянок на мобіль ще і в тому, що вони найчастіше організовуються на вулиці. Педіатри рекомендують гуляти з дитиною близько двох-трьох годин на добу, адже свіже повітря — це і мінімальне загартовування організму малюка, і можливість отримати щодобову порцію вітаміну D. Електромобіль в такому випадку допомагає поєднати корисне з приємним.

Не менш важливою перевагою електромобіля є розвиток дрібної моторики і координації дитини. Адже йому потрібно одночасно дбати про органи управління транспортного засобу, стежити за траєкторією свого руху і дотримуватися мінімальним правилам пересування. А догляд за електромобілем після прогулянки прищеплює дитині такі важливі якості, як акуратність і відповідальність.

 Щоб продовжити термін добротної роботи електромобіля, необхідно вдумливо поставитися до покупки запчастин. Розглянемо основні з них.

Акумуляторна батарея 12V10Ah - джерело енергії рушійної сили мобіля розміром в 15,3 * 10 * 9,5 см. Універсальна деталь, яка успішно замінить згодом вичерпав свій ресурс заводський акумулятор. Батарея місткістю в 10 Ач і напругою 12 В, має високу енерговіддачу. Максимальний вихідний струм, який може видавати акумулятор - 2,5 А. Режим роботи батареї — циклічний. Повна зарядка може займати від 8 до 12 годин.

Зарядний пристрій M 4139-CHARGER для електромобілів M 4139. Зовнішня частина виготовлена зі зносостійкої пластмаси. Вихідна напруга становить 12 В, вага виробу - 0,45 кг. Штекер для зарядки круглий, одного діаметра. Світлова індикація перезарядження акумулятора на корпусі не передбачена.

Пульт дистанційного керування 2,4 GRC-№10 для електромобілів моделей М 2735, M 2765, M 2788, M 3213 або M 3445-47 виконаний в пластиковому корпусі білого кольору. В роботі використовує Bluetooth-сигнал. Управління мобілем здійснюється за допомогою кнопок, розташованих на панелі приладів. Працює від батарейок.

Редуктор в зборі з мотором M 3580-GEAR BOX для електроавтомобілів моделей M 3580 та M 3581 довгою 16,5 см. У складі мобіля відповідає за потужність і здатність розвивати максимальну швидкість. Конструкційно містити мотор номінальною напругою 12 В і шестерні. Все це компактно упаковано в пластиковий корпус. Швидкість валу становить 16000 об / хв.

Колеса M 2765-EVA WHEEL до машин моделей М2765, M2788, M3178 / 79/80/81, M3213 виробляються з матеріалу EVA, зносостійкого і стійкого до фізичних дій. Він екологічно чистий і, що важливо в дитячих іграшках, не викликає алергії. Діаметр коліс дорівнює 23 см. 

Електромобілі для дітей по цінам зі складу в каталозі магазину іграшок Igradom

Великий вибір моделей і забарвлень дитячих автомобілей

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Запчастини до дитячих електромобілів - питання і відповіді
1. Де купити редуктор на дитячий електромобіль?
2. Де можна купити зарядку для дитячого електромобіля?
3. Де купити запчастини до дитячого електромобіля?