Акція

Аксесуари для колясок

Активні фільтри

Аксесуари для дитячих колясок

Швидка доставка прогулянкових колясок по Україні, 1-2 дня

Великий вибір колясок зі складанням тростин, книжок, і універсальних

Материнство — прекрасна пора в житті кожної жінки. Хоча клопоти і турботи, часом, забирають весь час і сили молодої матері. І ось коли дитина трохи підростає і пересідає в прогулянкову коляску, в одному з параметрів поліпшення батьківських буднів можна поставити позитивну галочку.

І ось, здавалося б, і дитина вже значно пыдросла, і нова прогулянкова коляска освоєна — що ще для життя треба. Звичайно, насолода прогулянкою з малюком. Але мимоволі виникає питання: як в минулому батьки обходилися зі своїми дітьми однією лише коляскою і парою брязкалець?

Відповіддю служить зовнішній вигляд сучасних матерів з колясками і їх вміст. Ні, це далеко не тільки рідні чада, це купа наноаксесуарів і пристроїв для колясок, що роблять прогулянку набагато біліше якісної і комфортною.

Виробники колясок йдуть в ногу з часом, створюючи моделі, що відповідають вимогам в сучасному батьківському світі.

Особливо таким чудовим виходам сприяє гарна літня погода. Малюк грає на свіжому повітрі і сонечку, отримуючи левову частку вітаміну Д, а матуся має можливість трохи видихнути від своїх домашніх обов'язків.

Первісна комплектація коляски часто укомплектована не всіма технологічними аксесуарами. Такі дії з боку виробника допомагають зменшити початкову вартість коляски, і дати прекрасну можливість самостійно доповнити її будь-якими відсутніми речами споживачам.

Знаючи комплект, що входить в обрану коляску, можна сміливо приступити до покупки відсутнього.

Скуповувати всі пропоновані «колясочні гаджети» теж не має сенсу. Перевагу варто віддати тільки тим аксесуарам, які, як вам здається, поліпшать якість вашого материнства.

Інтернет-магазин Igradom намагається надати великий вибір по кожній дитячій тематиці, вибір аксесуарів для колясок не є винятком. Достатній асортимент необхідних елементів за низькими цінами, а також максимально можлива за швидкістю доставка (різними поштовими операторами) - зручні за всіма параметрами для сучасних батьків.

На значних за часом прогулянках неперевершеною помічницею може виявитися сумка-органайзер.

Вона допоможе вирішити питання куди і як покласти телефон, для нього є спеціальна кишенька. Куди покласти ключі від будинку теж не є проблемою — для них створено своє відділення.

А також водичку і перекус для дитини і самої мами можна відмінно розмістити в головному відділі сумки-органайзера. Коли виходиш з дому на великі відстані, розумієш ціну таким дрібницям.

Для жителів регіонів, де є водойми, випробували на собі жахливо неприємний біль від укусу комах: комарів, а що ще гірше, мошок. Захист свого малюка від цих неприємностей виходить на перший план в такі сезонні негоди.

Тут приходить на допомогу москітна сітка ME 1062. Надійний захист: малюк продовжує насолоджуватися свіжим повітрям, мама — спокійна, що цей момент під контролем і можна спокійно продовжувати прогулянку, не боячись нашкодити дитині.

Але ось приходить осінь, і радість теплих днів псує негода. Але і тут допоможе чудовий колясковий аксесуар: дощовик ME +1061.

Плюсами такого пристрою є: легкість, з якою його можна натягнути на коляску, що надзвичайно важливо при непередбачених ситуаціях, тісне зіткнення з коляскою, тим самим неперевершений захист дитини від вітру.

Детальне вивчення питання вибору якісних і потрібних аксесуарів для коляски показує, що пропозицій в цій сфері досить.

Вибір напряму залежатиме від ряду чинників, але слід не забувати, що тривалі прогулянки на якісному транспорті, оснащеному хорошими аксесуарами, зміцнить здоров'я і поліпшить розвиток дитини.

Коляски для дітей — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір дитячих колясок і аксесуарів для них

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Аксесуари для колясок - питання і відповіді
1. Що таке аксесуари для колясок?
2. Скільки коштують аксесуари для колясок?
3. Де купити аксесуари для колясок?