Акція

Аксесуари та запчастини

Активні фільтри

Аксесуари для велосипедів

Шоломи, світлодіодне підсвічування, велокомп'ютери за низькими цінами

Великий асортимент велосипедів для дітей і дорослих

Вважається, що їзда на велосипеді — це один з найнеобхідніших навичок, які ваш малюк повинен придбати ще до того, як відправитися в початкову школу. Він не тільки дозволяє вам активно проводити час на свіжому повітрі, але також дозволяє вам брати участь у всіляких поїздках з батьками або однолітками.

Як вибрати ідеальний велосипед для дитини і в якому віці почати навчання? Багато батьків, купуючи велосипед для дитини, керуються тим, щоб він служив дитині якомога довше. Однак майте на увазі, що занадто великий велосипед не підходить для навчання і може тільки перешкоджати.

Типові розміри коліс: 10 і 12 "(дюймів), потім 14 і 16", 18 ", і, нарешті підліткові велосипеди починаються з розмірів коліс 20".

Коротко позначимо найперші критерії вибору велосипеда для малюка. Відмінним рішенням є вибір велосипедів колясочного типу для самого початку навчання, оскільки вони підходять навіть для дітей у віці до першого року. Вони мають три основні варіанти:

Можливість штовхати дитину на велосипеді - варіант, призначений для дітей у віці до 2 років, які ще не можуть самостійно крутити педалі. Це дозволяє виробити правильну поставу. Багато велосипеди 2в1 також мають сонцезахисний козирок.

Велосипед з боковими колесами діаметром 12-18 "- відмінно підходить для малюків, які навчаються їздити самостійно. Бічні колеса підтримують баланс, тому дитина може зосередитися виключно на навчанні педалювання.

Велосипед без бічних коліс — більшість моделей мають можливість значною регулювання, тому малюк зможе використовувати велосипед до 5 років. На останньому етапі навчання до транспортного засобу може бути прикріплений штовхач, що забезпечує безпеку.

При виборі велосипеда для старшої дитини варто пам'ятати, що якщо ваш малюк не зацікавлений в професійних тренуваннях, досить класичного гірського велосипеда, оснащеного базовою кількістю перемикачів: три передні і п'ять задніх.

Особливості та аксесуари для велосипедів

Консультанти інтернет-магазину не тільки допоможуть вибрати обладнання, адаптоване до індивідуальних переваг і можливостей дитини, а й необхідні гаджети.

Ми можемо запропонувати вам LED-підсвічування, ліхтарики, велосипедні кошики, пляшки з водою, шоломи і захисні аксесуари.

Останнє дуже важливо, особливо для дітей, які ще не зовсім справляються з підтриманням рівноваги під час раптових маневрів.

Велосипеди та велокарти за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір велосипедів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Аксесуари та запчастини - питання і відповіді
1. Де купити аксесуари для велосипеда?
2. Скільки коштують аксесуари для велосипеда?