Акція

Велосипеди спортивні та міські

Активні фільтри

Шолом MS 2525 9 отворів, мікс видів, кул., 24-34-14 см.

152 грн.

MS 2525

Спортивні та міські велосипеди

Купити велосипеди за цінами зі складу

Великий асортимент моделей для міста і спорту

Інтернет-магазин Іградом представляє великий асортимент велосипедів для дітей, підлітків і дорослих. Особливе місце в ньому займають спортивні та міські велосипеди.

Зазвичай вони характеризуються навісним обладнанням Shimano, різноманітними MTB-рамами, а недавні сезони представили такий вид велосипедів, як фат-байки (fatbike), з потужними і міцними колесами.

Багато людей люблять кататися на велосипеді. Наприклад, в Західній Європі велосипед використовують не тільки для задоволення, приємної прогулянки, але в якості справжнього міського транспорту, а то і єдиного основного засобу пересування.

Особливо в Англії, де велосипед за соціологічними опитуваннями був визнаний кращим винаходом з початку XIX століття, велоспорт дуже популярний, широко розвинена мережа точок прокату велосипедів, прокладені велосипедні маршрути по країні.

На велосипеді можна відправитися на коротку прогулянку по парку, місту або зробити багатоденну подорож з рюкзаком за плечима, зупиняючись в маленьких готелях, деякі з яких знаходяться в стороні від населених пунктів.

Обов'язково купите карту графства, в якому Ви перебуваєте. Розплануйте свій маршрут, зазначивши міста, цікаві місця, включаючи вершини пагорбів, з яких відкривається вид на околиці.

Розрахуйте час у дорозі від одного місця до іншого, з огляду на час доби і розташування готелів. Навіть найскромніші і невеликі готельні номери дуже комфортабельні, тому орієнтуватися найкраще на пам'ятки, які Ви хотіли б відвідати.

Вибір спортивного велосипеда відповідно до стилю катання

Вибір велосипеда багато в чому залежить від звичного спортсмену стилю катання. Визначившись зі своїми уподобаннями, ви зможете без праці вибрати і придбати потрібний транспортний засіб.

Коротко розглянемо основні види велосипедів для спорту і позначимо їх основні особливості.

1. Велосипед для фрірайдера

Такий стиль катання припускає підтримку високої швидкості, вчинення стрибків і інших трюків. І саме з цієї причини байки, призначені для фрірайду, можуть вважатися універсальною велотехніою.

Вони придатні практично для будь-якої спортивної дисципліни. Оптимальний варіант — купити велосипед, вибравши модель з 2-ма підвісками. Його рама повинна бути невеликою — максимум 19 дюймів.

2. Крос-кантрі велосипеди

Для шанувальників їзди по пересіченій місцевості важлива не тільки витривалість, але і дотримання правил техніки їзди. І саме з цієї причини велосипеди, призначені для крос-кантрі, вважаються швидкісними в умовах бездоріжжя.

Їх основні якості — жорсткість і легкість. Оптимальний показник ходу вилки дорівнює 80-100мм. Розміри таких велосипедів підбираються залежно від показника зростання.

  • Для невисокої людини (165-168 см) варто підбирати раму, рівну 16-17 дюймів;
  • Для зростання 169-172 см — рама 17-19 дюймів;
  • Для зростання 173-180 - рама 18-21 дюйма,
  • ДДля росту 180 см — рама у 21 дюйм і вище.

Правильно підібравши параметри крос-кантрі велосипеда і придбавши спортивне «обмундирування» (зазвичай це щитки, налокітники і шолом), ви будете готові до нових досягнень.

3. Велосипеди для даун-хіллеров

Спортсмени, які віддають перевагу запаморочливі спуски, вибирають в основному швидкісні велосипеди, досить дорогі, але при цьому надзвичайно якісні.

Найчастіше спеціально для даун-хілу створюються рами 2-3-х розмірів. Амортизатор повинен розташовуватися не тільки ззаду, але також і спереду. Головна вимога — висока міцність і хороша амортизація, для якої хід підвіски повинен починатися з показника в 150 мм.

4. Велосипед для Тріалістів

Люди, які обрали цей вид спорту, не визнають ніяких перешкод. Для них звичні постійні стрибки, парапети і бордюри. І для того , щоб повною мірою задовольняти всі запити свого власника, велосипед повинен відрізнятися надзвичайною міцністю, поєднуючи з граничною легкістю конструкції.

Основні риси тріального байка — дуже маленька рама, жорстка вилка, чітко спрацьовують гальма і досить довгий винос.

Велосипеди та веломобілі за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір веломоделей для дітей, школярів та дошкільнят

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Велосипеди спортивні та міські - питання і відповіді
1. Скільки коштує спортивний гірський велосипед?
2. Де купити спортивний гірський велосипед?