Акція

Басейни джакузі

Активні фільтри

Джакузі надувний 60037 Lay-Z-Spa BESTWAY з аеромасажем

12 467 грн.

60037

Джакузі надувний 6005 Lay-Z-Spa BESTWAY з аеромасажем

13 117 грн.

60005

Джакузі надувний 60015 Lay-Z-Spa BESTWAY з аеромасажем

13 522 грн.

60015

Джакузи надувной 28440 INTEX с аэромассажем, серый

14 816 грн.

28440

Джакузі надувний 60019 Lay-Z-Spa BESTWAY з аеромасажем

15 115 грн.

60019

Джакузі надувний 60027 Lay-Z-Spa BESTWAY з аеромасажем

19 687 грн.

60027

Джакузі надувний 60025 Lay-Z-Spa BESTWAY з аеромасажем

23 305 грн.

60025

Надувні SPA-басейни Intex і Bestway

Купити надувні джакузі за цінами зі складу

Низькі ціни і великий асортимент виробів INTEX і Bestway

Сучасний СПА басейн не потребує додаткового представлення. Тисячі сімей вже оцінили численні переваги такого придбання для власного будинку або навіть квартири.

Ще більше потенційних покупців все ще готуються зробити крок назустріч власному здоров'ю і відмінному самопочуттю, отримавши універсальний інструмент ефективного відпочинку і релаксації.

Проте, як і при будь-якій іншій покупці, правильний вибір можливий тільки в тому випадку, якщо споживач точно знає, чого хоче, і на що звернути увагу, розглядаючи різні варіанти.

Рекомендації по вибору SPA-басейну для установки у дворі або на дачі

Наведемо кілька рекомендацій експертів про те, як вибрати СПА басейн і не пошкодувати про своє рішення. У будь-яких обставин особливої уваги заслуговує те, на скільки місць розрахований СПА басейн, і які його розміри.

Особливо це важливо в разі, якщо ви плануєте проводити сімейні оздоровчі процедури або, наприклад, приймати ванну удвох. Сьогодні на ринку доступні надувні моделі басейнів від 1 до 7 місць і навіть більше.

Ця різноманітність дозволяє підібрати найбільш відповідне рішення, виходячи з практичних потреб і доступного простору під відкритим небом або в приміщенні.

Від чого залежить SPA-ефект басейну

Гідромасажні властивості басейну визначаються потужністю насосів, кількістю і розташуванням форсунок, що вимагає підвищеної уваги і до цих характеристик.

Заздалегідь варто ознайомитися і з багатством регулювань, вбудованими програмами і комплексами, придатними для тих чи інших випадків. Залежно від програмного і технічного оснащення, деякі моделі більше підходять тільки для релаксації після напруженого робочого дня.

Інші гідромасажні басейни СПА мають більш широкий функціонал, який гарантує ефективне спалювання жирів, гідромасаж, всі можливості для аквааеробіки.

Перевірений виробник - Intex і Bestway

Нарешті, як це зазвичай і буває, якість різних виробів нерозривно пов'язане з ім'ям виробника. Звичайно ж, Вибір на користь західних, наприклад іспанських, французьких і інших брендів — недешеве задоволення, яке, втім, компенсується більш високим рівнем надійності і довговічності.

Напротив, СПА-бассейны китайского производства - это всегда экономия, при этом бренды Intex и Bestway успели зарекомендовать себя как достаточно надежные производители.

Якщо ви сумніваєтеся в точності вашого вибору, постарайтеся отримати кваліфіковану консультацію фахівця. Тільки так можна визначити для себе всі значущі параметри того чи іншого рішення і, як наслідок, зробити осмислений вибір

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір басейнів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Басейни джакузі - питання і відповіді
1. Де купити надувний басейн джакузі?
2. Скільки коштує надувний джакузі?