Акція

Аксесуари для басейнів

Активні фільтри

Аксесуари для басейнів INTEX і Bestway

Купити насоси, фільтри, підсвічування для басейнів за цінами зі складу

Великий асортимент обладнання для басейнів INTEX і Bestway

Присадибні території заміських котеджів досить часто обладнуються штучними плавальними басейнами. Будь-який варіант басейну є унікальним дизайнерським інструментом для оформлення ландшафту.

Така конструкція забезпечує повноцінний активний відпочинок мешканців будинку. Для установки розбірних систем використовуються спеціальні металеві каркаси і елементи, виготовлені з міцного пластику.

Картриджні фільтри для каркасних басейнів

Функціональність сучасних забезпечує придбане обладнання для басейнів. Обов'язковими деталями для плавальних конструкцій є система фільтрації і форсунки для повернення води.

Для комфортного використання встановленої конструкції є сходи, обігрівальні агрегати і підсвічування.

Наприклад, кількість скімерів і форсунок вибирається відповідно до форми і розміру штучної водойми. Найчастіше такі елементи виготовляються з нержавіючої сталі або міцного пластику.

Підігрів рідини проводиться від центральної опалювальної системи або шляхом використання електричних приладів. Сьогодні великою популярністю користуються Тени.

Таке обладнання оснащується датчиками, що дозволяють контролювати силу потоку води і ступінь її нагрівання. Щоб обмежити найвищу точку температури рідини, використовуються термостати.

Хороший догляд за басейном забезпечує фільтр насос. Сьогодні виробники пропонують різні моделі такого обладнання. За приємною вартістю його можна купити в багатьох інтернет-магазинах.

Власники стаціонарних плавальних водойм воліють купувати картриджні фільтри. Вони дуже зручні у використанні, бо не займають багато часу для установки.

В процесі експлуатації виходить абсолютно чиста рідина для прийняття водних процедур.

Картриджні фільтри існують в декількох варіантах. Всі моделі відрізняються компактними розмірами, доступною вартістю і хорошою продуктивністю.

Очисні установки такого типу відмінно підходять для обладнання невеликих і середніх за розміром басейнів. Для фільтрації води в сучасних фільтрах використовуються пропіленові мембрани, які ідеально затримують будь-які забруднення рідини..

У чашу водойми надходить чиста знезаражена вода. В її якості можуть не сумніватися навіть найвибагливіші споживачі.

Насоси, тенти, сходи для басейнів

Важливими аксесуарами для басейну є насоси, підстилки і тенти. Насоси потрібні як для надувних, так і для наливних басейнів Intex і Bestway. За типом насоси діляться на ручні, ножні і електричні.

Найчастіше з басейном поставляється фільтр-насос певного типу. Найбільшими є піщані фільтр-насоси, при цьому для великих басейнів маса піску для фільтрації води може досягати 20-25 кг.

Тенти і підстилки поставляються практично до будь-яких типів каркасних басейнів. Вони можуть бути круглими, квадратними та інших форм. За допомогою тенту зручно зберігати чистоту води басейну, в той момент, коли їм ніхто не користується.

Сходи потрібні для великих і високих басейнів. Приставні сходи зазвичай виконуються з легких і міцних алюмінієвих деталей, і вони, звичайно, полегшують використання басейнів, висота бортика у яких може перебувати в діапазоні від 80 см. До 122 см. І вище

Підсвічування для басейнів

Зараз стає все більш популярним такий вид аксесуарів, як денна або вечірня LED-підсвітка, а також різнокольорові водоспади. Вони можуть застосовуватися в поєднанні з практично будь-якими видами басейнів.

Технологічний прогрес зробив апаратуру для підключення, а також самі світлодіодні лампи доступними для широкого кола покупців. Мерехтливі в струменях води різнокольорові промені роблять вечір, проведений в басейні з підсвічуванням справді незабутнім.

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір аксесуарів для басейнів для дітей і дорослих

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Аксесуари для басейнів - питання і відповіді
1. Чи потрібна підстилка під каркасний басейн?
2. Де купити аксесуари і комплектуючі для каркасного і надувного басейну?
3. Навіщо потрібен тент для каркасного басейну?