Акція

Дитячі надувні басейни

Активні фільтри

Надувні басейни Intex і Bestway

Купити басейни для дітей і всієї сім'ї за цінами зі складу

Великий асортимент: круглі, овальні, квадратні басейни, ігрові центри

Форми басейнів різноманітні: бренди Intex і Bestway випускають геометричні фігури, фігурки тварин, машин, кораблів і рослин. Навіщо вони потрібні міським жителям?

Літня пора. У місті жарко. У міських водоймах купатися небезпечно. У платних басейнах вода зазвичай сильно хлорована. У селі або на дачі річка обміліла, а вода в ставку не вселяє довіри.

До моря ще треба дістатися. А діти хочуть плескатися! Їм теж жарко! Дітворі все одно де купатися. А дорослим потрібно, щоб було безпечно. Щоб корчі не плавали. Щоб підводних течій не було.

Значить, пора купувати дитячий надувний басейн.

Як відомо, басейни бувають каркасні та надувні. Каркасні більше надувних. Стійкіше внаслідок жорсткої конструкції. Їх борт не деформуються, навіть якщо в басейні кілька людей. Але встановлювати каркасний басейн складніше і довше (недосвідчений користувач може провозитися до години).

Надувні басейни теж бувають великі та глибокі. А у великих басейнах надувають тільки верхнє кільце — борт. Надувні басейни важать менше. Їх легше пересувати, зручніше зберігати.

У комплекті до басейну може бути фільтр, а в великому надувному басейні також можна купатися всією сім'єю або можна навчити плавати маленьку дитину. Звичайно ж, під невсипущим наглядом дорослих.

Можна придбати компактний надувний басейн. Їх легко встановлювати, в них легко міняти воду. Вони ідеальні для того, щоб малюки поплескались. Але, в них не поплавати, через те, що типова глибина їх — до 35-50 см.

Висоту бортиків басейну потрібно вибирати в залежності від віку дітей:

  • До півтора року — бортик до 15-17 см;
  • до трьох років — бортик до 50 см;
  • до 7 років — бортик до 70 см.

Дно басейнів буває плоским і надувним. Надувне дно тепліше і зручніше для малюка. Крім того, надувне дно безпечніше при стрибках в басейн.

Перевіряйте, щоб у воду не потрапили комахи.

Також перевіряйте, щоб вода була не дуже холодною. Не дозволяйте дітям залишатися у воді «до синіх губ». Регулярно протирайте дно басейну. Слизьке дно — небезпечне!

Добре, якщо у басейну є тент від сонця, але можна зробити його самим. Головне, щоб малюк був захищений від палючих променів. Який б не був басейн — найголовніше — не залишайте дітей одних!

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір басейнів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Дитячі надувні басейни - питання і відповіді
1. Скільки коштують дитячі надувні басейни?
2. Де купити дитячі надувні басейни?
3. З чого зроблений надувний басейн?