Акція

Басейни каркасні

Активні фільтри

Каркасні басейни Intex і Bestway

Купити сімейні та дитячі каркасні басейни за оптовими цінами

Великий вибір моделей: круглі, овальні й квадратні басейни

Спекотного літа навряд чи хтось відмовиться викупатися в басейні на своїй дачній ділянці. Звичайно, існують невеликі надувні басейни, але здебільшого вони призначаються для дітлахів. Стаціонарний басейн доступний за ціною не кожному дачникові.

Альтернативне рішення — придбання каркасної системи. Сьогодні у продажу є досить широкий асортимент подібної продукції. Підібрати для себе відповідний варіант нескладно.

Критерії вибору каркасного басейну

Існує велика різноманітність подібних систем. Глибина найбільших моделей брендів Intex і Bestway може становити 1,2-1,4 м, а ширина або довжина досягати 10 м (наприклад, модель прямокутного басейну з довжиною 988 см.).

Каркас представлений металевим листом, набором стрижнів, пластикової чаші. Кріплення опорних елементів здійснюється дуже міцно, а на них закріплюється плівка. Зазвичай її виготовляють з поліестеру або полівінілхлопіда.

Позитивні моменти. Каркасні басейни мають багато плюсів:

  • Експлуатувати конструкцію можна 10 і більше років, а це набагато більше, ніж у випадку з надувними матрацами.
  • Каркас стійкий від ультрафіолету і температурних перепадів. Налагоджено випуск всесезонних моделей, які не бояться навіть морозів.
  • Каркас легко перевозити і монтувати. Його можна легко зібрати і розібрати.
  • Конструкція стійка до пошкоджень механічного плану. Найбільш стійким є поліестер.
  • Моделі випускаються з різними розмірами і формами.
  • Споживач може придбати каркас за відносно незначну ціну.

До недоліків можна віднести відносну складність монтажних робіт, пов'язаних з додатковим обладнанням. Окремі комплектуючі елементи в комплект не входять, тому їх купують додатково.

Види каркасних басейнів

Від типу обраної системи залежать показники міцності і довговічності. Цим же визначається можливість монтажу та розбирання.

Стаціонарний каркас

Він являє собою збірну монолітну систему. Їх встановлюють на одне постійне місце. Його нема потреби демонтувати, а потім назад збирати. Матеріалом для виготовлення служить композит або міцний пластик.

Конструкція здатна витримувати низьку температуру. При установці їх іноді заглиблюють. Але виробниками це не рекомендовано.

При правильному обслуговуванні резервуар прослужить не менше 15 років. У стаціонарних виробів найчастіше присутня розширена комплектація, але і ціна на них вище, ніж у інших моделей.

Взимку місткість може використовуватися в якості катка. Це зазначено в технічній документації.

Стрижневий каркас

Рама складається зі стрижнів з горизонтальним або вертикальним напрямком. Вони є ребрами жорсткості. Кріпляться вони рукавами на вініловім чохлі.

Така система є дуже проста, але застосовується лише для басейнів з невеликою глибиною. Подібні моделі мають обмеження по міцності.

Їх експлуатація можливо тільки в літній час. На зиму їх необхідно демонтувати. Плівку слід замінювати раз в сезон. При цьому басейн можна легко перенести в інше місце. Збірка і розбирання проводяться в прискореному режимі.

У рейтингу цінової політики стрижневі каркасні займають найнижчу позицію.

Секційний каркас

Їх ще називають листовими каркасами. Це пов'язано з наявністю модулів із пластику або металу, форма яких нагадує листи. Їх фіксують один з одним болтовим або замковим з'єднанням.

На утворений міцний каркас надається чохол із пластику, що скріплюється спеціальною фурнітурою.

У порівняння зі стрижневим каркасом конструкція має більшу міцність. Подібні моделі можуть носити мульті сезонний характер і не підлягають розбиранню в зимовий час.

Міцна рама обумовлює простоту обслуговування. Придбання каркасного басейну для дачі визначається конкретними цілями та завданнями. Одна справа, коли в ньому будуть плескатися тільки діти. Якщо басейн призначений для дорослих, то необхідно визначитися з місцем його установки.

Визначившись з формою і розмірами, можна вирушати в магазин Igradom за покупкою!

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір каркасних басейнів сімейного типу

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Басейни каркасні - питання і відповіді
1. Скільки коштує каркасний басейн?
2. Де можна купити каркасний басейн глибина 122 - 132 см?
3. Що входить в повну комплектацію каркасного басейну?