Акція

Спорт та активний відпочинок

Активні фільтри

Тренажер MS 2788 -20%

Тренажер MS 2788

972 грн. 1 215 грн.
Килимок для йоги MS 1184 6 кольорів -20% -20%
Тренажер MS 2788 -20% -20%

Тренажер MS 2788

972 грн. -20% 1 215 грн.

MS 2788

Спорт і активний відпочинок

Спорттовари і тренажери для дітей та дорослих

Низькі ціни, швидка доставка замовлень по Україні

Пошук функціональних спортивних товарів для дітей є не найпростішим завданням. Якщо кількість пропозицій вже закрутила голову і зробити правильний вибір самостійно не представляється можливим, зверніться в каталог магазину «Igradom».

Вашій увазі пропонується різноманітний асортимент дитячих товарів за демократичними цінами. Всі вони представлені в зручному форматі, що полегшує пошук. Ми також гарантуємо швидку доставку різними поштовими операторами.

Спорттовари для дітей

Здоров'я — найголовніша цінність, тому спорт повинен стати важливою складовою життя дитини. Фізичні вправи є унікальними за своїм впливом на зростання організму і тому необхідні, але не варто забувати про те, що формувати у дитини інтерес до них слід поступово.

Багато батьків роблять помилку намагаючись відразу долучити малюка до серйозних спортивних занять, як наслідок інтерес дитини швидко втрачається. Щоб не допустити цього, необхідно використовувати спортивні іграшки. Вони урізноманітнюють процес тренувань і зроблять їх більш цікавими.

Весь асортимент спортивного інвентарю на сайті магазина «Igradom» розділений на окремі підрозділи, ознайомимося детальніше з кожним з них.

Кільця і м'ячі для баскетболу

Даний підрозділ містить великий асортимент спеціальних наборів для баскетболу. Кожен набір включає в себе кільце, м'яч і насос. За допомогою такої спортивної іграшки дитина зможе підвищити рівень своїх спортивних навичок і підготуватися до професійних тренувань. Вагома перевага полягає в тому, що такі набори компактні, тому використовувати їх можна не тільки на вулиці, але і вдома.

Батути

Підрозділ, що містити в собі різні види вуличних батутів, як з сіткою, так і без неї. Всі батути мають міцне покриття рами та пружини, і досить прості в збірці. Дане придбання буде вкрай корисне, виявлено, що заняття на батуті допомагають дітям вихлюпувати негативну енергію, замінюючи її на позитивну. Крім того, стрибки підсилюють циркуляцію крові і сприяють зміцненню кісток.

Боксерські набори

Набори з даного підрозділу мають наступну комплектацію: боксерські рукавички, груша, стійка і піддон. Боксерські набори дуже компактні, тому їх готелі на невеликій дитячій кімнаті не стануть проблемою. За допомогою такої спортивної іграшки дитина зможе удосконалювати концентрацію уваги, координацію рухів, а також зміцнювати всі групи м'язів і дихальну систему.

Йога та фітнес

Даний підрозділ містити в собі товари, які будуть корисні не тільки дітям, але й їх батькам: йогомати, м'ячі для фітнесу, обручі, спортивні рукавички та тренажери. Одним з істотних плюсів йоги є те, що починати її освоєння можна в будь-якому віці. Тому, якщо Ви самі захоплені цим видом активності, можете сміливо залучати до нього малюка, бо розуміння основ йоги в дитячому віці допомагає сформувати здорову самооцінку і дізнатися можливості тіла.

Роликові ковзани

Підрозділ, в якому зібрано величезний асортимент роликових ковзанів, виконаних в найрізноманітніших кольорах, з регульованим розміром, деякі моделі навіть мають підсвічування в якості бонусу. Роликові ковзани стануть не тільки приємним придбанням, що викликає захоплення в очах дитини, але ще і вкрай корисним, так як катання на них робить позитивний вплив на дитячий організм.

Снігокати і санки

Снігокати і санки давно стали невід'ємною частиною дитячого активного відпочинку взимку. Всі вони представлені в найрізноманітніших колірних гамах. Безпека всіх товарів, представлених в лінійці, забезпечує спеціальний механізм, що дозволяє йти в сторону і зупинятися при втраті управління, а м'яке сидіння забезпечує повний комфорт.

Футбольні коміри і м'ячі

Категорії товарів даного підрозділу дозволять Вам відтворити для дитини справжню футбольну атмосферу. Величезний вибір м'ячів, а також справжні ворота. Весь цей спортивний інвентар дозволить юному футболісту відточувати свої спортивні навички.

Слід зазначити, що будь-які тренування в форматі гри будуть позитивно впливає на фізичне і психічне здоров'я дитини.

Товари для спорту і активного відпочинку — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір спортивних наборів і аксесуарів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.