Акція

Йога та фітнес

Активні фільтри

Тренажер MS 2788 -20%

Тренажер MS 2788

972 грн. 1 215 грн.
Килимок для йоги MS 1184 6 кольорів -20% -20%
Тренажер MS 2788 -20% -20%

Тренажер MS 2788

972 грн. -20% 1 215 грн.

MS 2788

Фітнес і йога — набори, аксесуари

Ефективні заняття в домашніх умовах фітнесом і йогою

Бути красивою жінкою і займатися собою вдома — це більш ніж можливо. Мова йде не про повну відмову від відвідування фітнес залів або ж салонів краси, а про методи їх часткової заміни.

Піклуватися про свою красу жінка може і самостійно, для цього потрібно всього лише дізнатися максимум інформації про це і підібрати маски, дієти, вправи, які найбільш будуть вам підходити і не завдавати шкоди.

Також сюди можна додати самомасаж, гімнастику і фітнес. Загальновідомо, що почати варто саме з фізичного аспекту — це відношення до м'язів, якщо не користуватися ними, то вони втрачають форму.

Як тримати м'язи в тонусі в домашніх умовах

З цього випливає, що масаж обличчя, просто зарядка або гімнастичні вправи вранці, будуть приводити в тонус м'язи.

Програму таких тренувань найкраще підбирати індивідуально. Масаж корисний для збільшення кровопостачання, якщо ви виконуєте самомасаж шиї та обличчя.

Можна прочитати інструкцію і не поспішаючи, акуратно, виконати описане.

Заняття гімнастикою або ж масажем не повинні займати багато часу, але бути вони повинні найбільш ефективними, цього досягти дуже легко, потрібно вправи і рухи виконувати максимально чисто, тоді результат прийде швидко.

Краса і привабливість в домашніх умовах це реальність, потрібно тільки бажання і успіх прийде неодмінно.

Як вибрати килимок для йоги?

Йога останнім часом міцно вкоренилася у свідомості людей, як один зі способів зберегти своє тіло здоровим, а розум — чистим.

Звичайно, це нове віяння, і багато хто може займатися ним, тому що це нав'язано модою. Однак, якщо людина звикла до йоги, просто необхідно зробити все, щоб заняття йогою були комфортними.

Як і які вибрати килимки для йоги. Тут, перш за все, необхідно звернути увагу на матеріал, розмір, а також аргументувати підбір потрібного килимка за певними характеристиками.

З чого роблять килимки для йоги

Спеціалізований килимок для йоги має особливу поверхню, при взаємодії з якою — відсутнє надмірне ковзання, а це суттєво збільшує зчеплення частин тіла з поверхнею килимка.

Основа виготовлення килимків для йоги — гума та її похідний матеріал. Також основою може бути каучук, ПВХ або самі різні суміші речовин.

У підсумку, фінішний склад килимка, як правило, є індивідуальним від кожного з виробників. Завжди знайдеться той, що буде відрізняти його від іншого.

Заняття йогою на цьому килимку доставить вам одне задоволення. Найчастіше, це стосується новеньких у сфері йоги, у яких руки і ноги роз'їжджаються в різні боки, при виконанні вправи.

Однак на якісному килимку такого не помічається.

Переважна більшість килимків мають всередині себе особливий каркас, який не дозволяє йому досить широко розтягуватися що є основною причиною його довговічності і міцності.

Розміри килимка для йоги

У килимків існують самі різні розміри. Довжина килимка розраховується по вашому нинішньому зростанню і плюс до цього додається близько десяти сантиметрів.

Більшість людей практикують йогу на килимку, в середньому 183-185 см. Довжини. У разі, коли ваш зріст становить понад 180 сантиметрів, рекомендується купувати килимок розміром в 200-220 сантиметрів.

Особливості килимків

Зазвичай вибір килимків завжди обмежений певними моделями. Стандартна ширина килимка для йоги становить 60 сантиметрів. Якщо ви вважаєте, що дана ширина буде для вас мала, можна придбати килимок, шириною в 80 сантиметрів.

Йога та фітнес - питання і відповіді
1. Скільки коштує килимок для заняття фітнесом?
2. Де купити спортивний інвентар для занять йогою, фітнесом?