Акція

Товари для малюків

Активні фільтри

Столик-пісочниця дитячий M 1870 -20% -20%
Дитячі ходунки-каталка 6218ABC -20% -20%
Центр розвиваючий 0631-NL -20% -20%

Центр розвиваючий 0631-NL

762 грн. -20% 953 грн.

0631-NL

Дитячі ходунки-каталка FD-6820-8 рожеві -20% -20%
Автокрісло дитяче ME 1065 TALISMAN Blue синє -15% -15%

Все для новонароджених

Автокрісла, килимки для немовлят, Толокар, гойдалки і шезлонги

Кращі ціни на товари для новонароджених в Україні!

Представляємо Вам прекрасний асортимент різноманітних товарів для новонароджених в каталозі інтернет-магазину ІГРАДОМ. В наявності є:

  • автокрісла і бустери виробництва бренду El Camino
  • безліч видів каталок-Толокар з батьківською ручкою і без неї
  • підлогові електричні гойдалки
  • крісла-шезлонги і шезлонги з функцією заколисування
  • килимки для немовлят - навчальні, розвиваючі і масажні

Представляємо оглядову замітку, за допомогою якої можна зорієнтуватися у великій різноманітності наявних товарів і іграшок для малюків в однорічному віці.

Найкращі іграшки для однорічного малюка

Однією з головних завдань розвитку однорічної дитини є пізнання властивостей і призначення різних предметів. У цій справі важливу роль відіграють перші іграшки, які покликані розвивати органи чуття малюка: зір, нюх, дотик, слух. Зверніть увагу на те, що не будь-яка іграшка підійде дитині 1 року.

1. Іграшки повинні бути безпечними, що найвищою мірою стосується самих маленьких дітей. Врахуйте, малюк неодмінно потягне іграшку в рот, тому вона повинна бути зроблена з «м'якого» матеріалу: пластмаси, гуми або дерева. Звертайте увагу на форму і наявність дрібних деталей, в тому числі всіляких наклейок.

2. Іграшки повинні бути різними за формою, кольором, розміром. Пірамідки, різнокольорові кубики, всілякий будівельний матеріал, вкладиші, матрьошки, стаканчики, які вкладаються один в одного, і багато іншого стане в нагоді для занять з малюком. Добре, якщо серед іграшок будуть музичні або просто зі звуком.

3. Придбайте іграшки, різні за своїм призначенням. Для сюжетно-рольових ігор знадобляться ляльки, лялькові меблі, машинки. Для активних занять - м'ячі, обручі. Розвивати уважність і посидючість допоможуть пазли з 2-3 деталей.

Не потрібно занадто велика кількість іграшок одного виду. Загальновідомо, що досить прибрати будь-якої предмет на час, щоб він став знову цікавий дитині.

Віддаючи малюкові нову іграшку, поясніть і покажіть, як нею грати. Вчіться розуміти і слухати дитину, нехай він ще не вміє говорити. І тоді навіть найпростіша іграшка принесе користь і радість вам і вашому коханому карапузові.

Купити товари для новонароджених можна в спеціалізованих магазинах для дітей. Але вибір зазвичай настільки великий, що батькам буде складно зупинитися на якомусь певному товарі.

Тому, в наш час найкраще вибрати і купити товари для новонароджених, зручно і комфортно підібравши їх на свій смак і гаманець в інтернет-магазині.

Купити дитячі товари в інтернет магазині Іградом

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою