Фільтр

Вік

Колір

Акція

Велосипеди двоколісні

Активні фільтри

Дитячі двухколесні велосипеди

Велосипеди для дітей і підлітків з колесами від 12 дюймів до 24 дюймів

Пропонуємо вашій увазі двоколісні дитячі велосипеди за оптовими цінами. У каталозі інтернет-магазину Іградом завжди є в наявності великий вибір моделей для хлопчиків і дівчаток, а також велика кількість різних забарвлень.

У графічному вигляді таблиця співвідношення вікових груп, зростання і розміру коліс представлена нижче

Серед популярних моделей можна назвати, наприклад, моделі Princess, Top Grade, Space, Inspirer, Butterfly і багато інших

Розмір основних коліс таких велосипедів знаходиться в діапазоні від 12 дюймів до 18 дюймів.

Всі моделі таких велосипедів забезпечені парою бічних знімних коліщаток. Основне завдання додаткових коліс, що кріпляться до заднього колеса — надати велосипеду додаткову стійкість.

Як вибрати двоколісний дитячий велосипед? Підійдемо до цього питання з розумом.

1.Вибираємо велосипед, конструкція якого підійде віком, рівнем фізичного розвитку і росту дитини.

Облік віку і зростання маленького велосипедиста

Початковий вік дитини, яка може кататися на двоколісному велосипеді, знаходиться в діапазоні від 2-4 років.

Розглянемо докладніше велосипеди з колесами від 12 дюймів до 18 дюймів.

1) Основні колеса діаметром 12 дюймів призначені для дітей з ростом 85-105 см. І віком 2-4 роки.

2) Для зростання від 95 до 115 см, який зазвичай відповідає віку 3-5 років, призначаються велосипеди з розміром основних коліс 14 дюймів

3) Основні колеса діаметром 16 дюймів призначені для дітей з ростом 110-120 см і віком 5-7 років.

4) Для росту від 115 до 130 см, який зазвичай відповідає віку 6-8 років, призначаються велосипеди з розміром основних коліс 18 дюймів

Велосипеди для підлітків

Подросткові велосипеди є практично повною копією дорослих моделей, але легшою і меншою за габаритами. Колеса цих велосипедів мають діаметр від 20 дюймів до 24 дюймів.

Ці велосипеди зазвичай розраховуються на дітей, у яких зростання знаходиться в діапазоні від 115-120 см до 155 см Зазвичай таке зростання відповідає віку від 6-7 до 13 років.

2. Особливості росту у маленьких дітей

Загальновідомо, що не всі маленькі велосипедисти можуть мати зростання, який відповідає середньостатистичним значенням.

Якщо велосипед купується для дитини, що знаходиться в перехідному віці, можна запропонувати один вкрай цікавий і досить простий спосіб, як дізнатися, який діаметр коліс наразі йому підійде.

Дізнаємося поточне зростання дитини і ділимо його спочатку на два з половиною (2,5). А потім вийшла цифру ділимо ще на дві цілих і п'ятдесят і чотири соті (1 дюйм дорівнює 2,54 см.)

Візьмемо приклад з конкретною цифрою. Наприклад, зростання дитини дорівнює 110 см. В результаті поділу на 2,5 а потім ще на 2,54 вийде цифра 17,3.

Виходить, що шуканий розмір коліс знаходиться між 16 і 18 дюймами! Вибираємо модель і забарвлення велосипеда з такими колесами, і помилка визначення розміру коліс зведеться до мінімуму.

Ще одна порада стосується правильного вибору довжини рами дитячого велосипеда. Він також досить простий:

Вимірюємо довжину від ліктя дитини до кінчиків пальців його розкритої долоні. Приміряємо її до рами потенційного велосипеда. Якщо цей «лікоть» приблизно збігається віддалі від керма велосипеда до переднього виступу сидіння, то все в порядку.

Не слід купувати велосипеди «на виріст» - хоч це пов'язано з додатковими витратами, але не занадто відповідні розміри велосипеда (розмір коліс, довжина рами) може привести до проблем керованості, і зіпсувати дитині задоволення від їзди.

3. На що ще звернути увагу при виборі дитячого велосипеда?

Стать дитини:

Основні відмінності моделей для хлопчиків і для дівчаток — не тільки в кольорі, але і в висоті рами, на велосипедах для дівчаток рами знаходяться нижче.

Матеріал рами:

Рама і / або вилка зі сталі. Це недорогий, міцний, і досить важкий матеріал. Алюмінієва або магнієва рама трохи дорожче, але практично не відрізняється по міцності і водночас вона легка, велосипед з такою рамою важить на 2-3 кг. менше.

За загальною статистикою, вважається, що до сімдесяти відсотків батьків купують дітям велосипеди з алюмінієвою або магнієвою рамою.

Ободні і дискові гальма:

Ножне і ободне гальмо — стандартні, прості, ефективні. Найчастіше дублюються для дітей рукояткою гальма на кермі.

Дискові гальма: краще гальмує на мокрій доріжці.

Кількість швидкостей:

Варіюється в залежності від бажання батьків. Багато батьків спеціально вибирають велосипеди, де перемикання швидкостей немає. Це логічно і зрозуміло — менше шансів щось пошкодити в конструкції велосипеда, або розігнатися до недозволеної швидкісті.

Амортизатори:

Сучасні моделі дитячих велосипедів можуть бути укомплектовані спеціальними амортизаційними вилками.

Але якщо дитина катається тільки по міських вулицях, з мінімумом нерівних місць, в такій амортизаційній вилці особливої необхідності немає.

Вага:

Зверніть увагу — всі велосипеди з однаковим розміром коліс (наприклад, 18 дюймів) важать в середньому приблизно однаково. Колеса практично всіх двоколісних моделей з гуми.

Якщо ви хочете придбати більш легкий велосипед, то, як ми вже говорили, звертайте увагу на велосипеди з алюмінієвих і магнієвих сплавів.

Аксесуари до велосипеда:

 • Багажник
 • Крила
 • Дзвінок на кермі
 • Кріплення для пляшечки
 • Підніжка для стоянки
 • Захисний кожух для ланцюга
 • Світловідбивачі

Зазвичай, аксесуари зі списку не надто впливають на вагу велосипеда, через те, що виконуються з легких і технологічних матеріалів — наприклад, пластика різного типу. Захист ланцюга і багажник зазвичай металеві.

Регулювання дитячого велосипеда:

Шановні батьки, коли ви придбаєте дитині або підлітку велосипед, будь ласка, не забудьте відрегулювати його!

Це не так складно як здається, а дитині це дія забезпечить додатковий комфорт і безпеку їзди, а також поліпшить керованість велосипеда.

Відрегулювати треба:

 • Висоту сідла
 • Положення сідла
 • Кермо велосипеда
 • Висоту керма (якщо кермо піддається регулюванню). Зазвичай, якщо велосипед добре підібраний по зросту, в регулюванні керма немає ніякої необхідності.

Інтернет-магазин дитячих товарів Іградом сподівається, що вищевказані поради допоможуть вам вибрати дитячий велосипед найбільш оптимальним чином.

Велосипеди двоколісні - питання і відповіді
1. Як підібрати дитячий двоколісний велосипед?
2. Скільки коштує недорогий дитячий велосипед?
3. Зі скількох років дитячий двоколісний велосипед?
4. Де купити дитячий двоколісний велосипед Profi?