Акція

Батути

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано

Батут MS 1426 діаметр 100см

1 574 грн.
MS 1426

Батут MS 3257 з регкліруемой ручкою, чорний

1 993 грн.
MS 3257

Батут уличный MS 3228

2 074 грн.
MS 3228

Батут MS 3256 з регульованою ручкою, чорний

2 142 грн.
MS 3256

Батут вуличний MS 3229

2 829 грн.
MS 3229

Батут вуличний MS 0500

3 789 грн.

MS 0500

Батут вуличний MS 0496

4 270 грн.
MS 0496

Батут вуличний MS 2921-1-LUX зі сходами

4 460 грн.

MS 2921-1-LUX

Батут вуличний MS 0497

5 129 грн.

MS 0497

Батут вуличний MS 2920-1

5 505 грн.

MS 2920-1

Батут вуличний MS 2921-2-LUX зі сходами

5 780 грн.
MS 2921-2-LUX

Батут вуличний MS 2920-2 зі сходами

6 401 грн.

MS 2920-2

Батут вуличний MS 2921-3-LUX зі сходами

6 889 грн.

MS 2921-3-LUX

Батут вуличний MS 0822

7 329 грн.

MS 0822

Батут вуличний MS 0501

10 561 грн.

MS 0501

Дитячі батути

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір батутів для вулиці і будинки

Інтернет магазин «Igradom» пропонує широкий асортимент такого затребуваного спортивного інвентарю для дітей як батут. Тут можна підібрати каркасні конструкції, обладнані захисною сіткою або у вигляді імпровізованого манежу, придатного для самих маленьких.

На окрему увагу заслуговують складні конструкції міні-батутів, які можна запросто розмістити навіть в невеликій дитячій кімнаті.

Також інтернет магазин «Igradom» приємно здивує своїх відвідувачів лояльною політикою формування цін. Тут можна отримати кваліфіковану консультацію щодо вибору спортивного аксесуара для дітей різних вікових груп. Швидка доставка заявленого товару здійснюється за допомогою будь-якого зручного поштового оператора, 1-2 дня

Поради щодо вибору батута для дітей

Щоб придбати відповідний батут, необхідно враховувати вік і вагу дитини. Крім того, необхідно мати уявлення про призначення спортивного аксесуара, це допоможе правильно визначитися з його розмірами. Адже атракціон може бути призначений як для одного малюка, так і для групи дітей, які можливо будуть діяти одночасно.

Плюс до всього варто мати точне уявлення про місце розташування обраного батута. Адже одні конструктивні рішення призначені для обладнання, що використовується на відкритому повітрі, інші — краще підходять для закритих приміщень.

Корисні властивості батутів

Батути сприяють розвитку дитячої координації рухів. Адже здійснюючи перші польоти в стрибку, мозок дитини отримує нову інформацію про переміщення в просторі. Це сприяє зорової фіксації положення тіла в непередбачуваних ситуаціях.

Захоплюючі фізичні вправи задіють нові групи м'язів, формуючи їх розвиток. Висока активність в ранньому віці знаходить позитивний вихід, що стабілізує емоційний фон дитини. Одночасно розвивається м'язова маса, вона отримує систематичні тренування, забезпечуючи пропорційний розвиток тіла. У роботі беруть активну участь групи м'язів живота, спини і ніг.

Крім того, подібні фізичні вправи сприяють інтенсивній циркуляції крові в молодому організмі, покращуючи обмін речовин і приплив кисню до мозку. Таким чином, регулярні вправи сприяють підвищенню імунних функцій і покращують розумовий розвиток.

Відомо, що активні діти рідко страждають дефектами мови і мають гарну пам'ять. У них в значній мірі знижується ризик виникнення серцево-судинних захворювань і відзначається коректний розвиток дихальної системи.

Заняття батутом сприяють загальному розвитку вестибулярного апарату, що згодом виключить схильність до морської хвороби. Це означає, що діти, систематично вправляються в стрибках, можуть не побоюватися тривалих поїздок в транспорті, від яких іноді заколисує. Таким чином, заняття на батуті в підлітковому віці сприяють розвитку красивого складання, зміцнюють захисні властивості організму і стимулюють розумовий розвиток.

Приклади батутів в нашому каталозі

Батут MS1426

Ця модель спортивного снаряда стане чудовим засобом, що забезпечує правильний розвиток дітей вікової групи від 5-ти років. Тут використовується щільне полотно, яке забезпечує стійкість конструкції. Такий засіб доставить дитині не мало радісних хвилин, наповнюючи його тіло здоров'ям. Конструктивні особливості:

  • діаметр окружності - 1м;
  • висота - 22.5 мм;
  • кількість пружин - 32 шт;
  • кількість опорних ніжок - 6 шт.

Міцна конструкція відрізняється своєю стійкістю і легкістю. Вона виготовлена з еластичного поліпропілену, що володіє високою міцністю. Матеріал не піддається розтягуванню навіть після тривалої експлуатації. Представлена модель легко збирається і придатна для установки в будь-якому зручному місці.

Батут вуличний MS0500

Це великий батут з загороджувальною сіткою — призначений для професійного і аматорського використання. Його можуть використовувати для веселого проведення часу не тільки діти, а й дорослі. Він здатний якісним чином впливати на загальний стан організму і сприяти підтримці в тонусі м'язової маси. Основні параметри:

Діаметр кола - 2.24 м; висота загороджувальної сітки - 1.5 м.

Конструкція створена з натурального поліпропілену з щільною структурою. Володіє міцним сталевим каркасом, здатним витримувати значні навантаження.

Товари для спорту і активного відпочинку /a> — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір батутів і різноманітних спортивних наборів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Батути - питання і відповіді
1. Скільки коштує батут?
2. Де купити дитячий каркасний батут для вулиці?