Акція

Надувні човни

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано

Лодка EXPLORER 58329 147 см

209 грн.

58329

Човен EXPLORER 58330 надувний одномісний 185-94-41 см

263 грн.

58330

Весла 69629 218 см.

332 грн.

Човен надувний одномісний Explorer pro 100 58355 Intex

372 грн.

58355

Човен надувний одномісний Explorer 58331 Intex

475 грн.

58331

Човен надувний двомісний 61102 Bestway

724 грн.

61102

Надувні човни одномісні і двомісні

Швидка доставка по Україні, 1-2 дня

Великий асортимент товарів Intex, Bestway

Що стосується товарів, то в розділі вони представлені продукцією двох відомих і користуються позитивною репутацією торгових марок - Bestway і Intex. Одним з основних напрямків діяльності цих брендів є виробництво надувної продукції.

Це різні види водних ігор та іграшок, м'ячів, кіл, жилетів, матраців, плотів, батутів, басейнів, човнів і численних аксесуарів до них. Практично будь-який товар з цього списку запропоновані і відвідувачам інтернет-магазину.

Для відвідувачів інтернет-магазину дитячих товарів «Іградом», крім широкого вибору товарів, позитивним моментом стануть доступні і приємні ціни. Для дітей же сюрпризом стане несподівана доставка бажаною гри або речі прямо на будинок, тим більше що сайт пропонує різноманітні і зручні умови доставки товару.

Відомо, що при спільному з дітьми поході в магазин серйозній небезпеці піддається не тільки сімейний гаманець, але і душевний спокій дорослих. Уникнути такого потрясіння можливо за допомогою звернення до онлайн-сервісу, в якому вибір товару — справа неспішне і спокійне.

Ще однією відомою істиною є те, що найбільшу користь розвитку дитини приносять заняття, які цікаві і старшим, і молодшим членам сім'ї. До числа таких видів корисного і веселого відпочинку відносяться гри з водою або на воді.

Для цієї категорії часу на сайті «Іградом» представлено досить великий розділ, в якому запропоновані всілякі атрибути та аксесуари для активних водних розваг.

Хоча користь таких занять не вимагає особливих доказів, можна навести кілька наукових висловлювань на цю тему. Наприклад, ігри з водою — одна з форм природної діяльності дитини, які мають майже необмежені можливості і сприяють розвитку дитини у всіх аспектах.

Або, ігри з водою - ефективний спосіб саморегуляції, вода володіє психотерапевтичними властивостями, сприяє релаксації, розслабленню.

Додамо, що водні вправи відносяться до найбільш природних і традиційних видам відпочинку, сприяють фізичному розвитку, загартовуванню і профілактиці захворювань, формують просторове сприйняття, тонку моторику і уявлення про величину, привчають до особистої гігієни.

Надувні човни

Певну категорію любителів водної стихії зацікавлять такі надувні приналежності, як човни. Мова йде не про засоби для підкорення ванн і басейнів, а про справжні гребні човни, на яких можна вийти на простір найближчого озера, ставка або річкової заплави.

Оскільки користування човном на увазі певний набір навичок і правил безпеки, то цільовою аудиторією цього сегменту товарів традиційно вважаються дорослі, хоча долучатися до гребного мистецтва можна вже в підлітковому і юнацькому віці.

Представлені на сайті моделі човнів випущені як під маркою Intex, так під маркою Бествей. Матеріалом для них обраний вініл (ПВХ) - полімерний матеріал з високим ступенем міцності і пластичності, стійкий до температурних перепадів, до дії ультрафіолету, до дії грибків, бактерій і гниття, з прекрасними водовідштовхувальними властивостями.

Стандартна товщина матеріалу у пропонованих до уваги човнів становить від 0,3 до 0,76 мм.

Для одиночного плавання призначені дві моделі - EXPLORER PRO 50 58354 і EXPLORER PRO 100 58355.

EXPLORER PRO 50 58354, з габаритними розмірами 137x85x23 і власною вагою 1,9 кг розрахована на максимальну вагу 40 кг, параметри EXPLORER PRO 100 58355 більш істотні - при габариті 160x94x29 і власній вазі 2,7 кг вона здатна нести на собі 80 кг.

Дно в обох моделях виконано надувним, комплектація містити в собі страхувальний Леєрні трос. Човен PRO 100 додатково забезпечена кочетами.

Модель EXPLORER PRO 200 58356 розрахована вже на 120 кг допустимої ваги, а кількість посадочних місць в ній зазначено як 1,5. Габарити човна 196x102x33 при власній вазі 4 кг, вона також обладнана надувним дном, укомплектована тросом і кочетами.

Тримісна модель MARINER-3 68373 ставиться з моторно-гребному типу надувного човна. Розмір човна становить 297x127 см, вона важить 32,2 кг і здатна нести 400 кг вантажу. Човен обладнан гніздами і сумками, в тому числі для акумулятора, в комплект, крім уключин і страхувального троса, входять два весла і ручний насос.

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір басейнів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Надувні човни - питання і відповіді
1. Як зберігати гумовий надувний човен?
2. Чи потрібні права на надувний човен?
3. Скільки коштує надувний човен в Україні?