Акція

Надувні човни

Активні фільтри

Надувні човни одномісні і двомісні

Швидка доставка по Україні, 1-2 дня

Великий асортимент товарів Intex, Bestway

Що стосується товарів, то в розділі вони представлені продукцією двох відомих і користуються позитивною репутацією торгових марок - Bestway і Intex. Одним з основних напрямків діяльності цих брендів є виробництво надувної продукції.

Це різні види водних ігор та іграшок, м'ячів, кіл, жилетів, матраців, плотів, батутів, басейнів, човнів і численних аксесуарів до них. Практично будь-який товар з цього списку запропоновані і відвідувачам інтернет-магазину.

Для відвідувачів інтернет-магазину дитячих товарів «Іградом», крім широкого вибору товарів, позитивним моментом стануть доступні і приємні ціни. Для дітей же сюрпризом стане несподівана доставка бажаною гри або речі прямо на будинок, тим більше що сайт пропонує різноманітні і зручні умови доставки товару.

Відомо, що при спільному з дітьми поході в магазин серйозній небезпеці піддається не тільки сімейний гаманець, але і душевний спокій дорослих. Уникнути такого потрясіння можливо за допомогою звернення до онлайн-сервісу, в якому вибір товару — справа неспішне і спокійне.

Ще однією відомою істиною є те, що найбільшу користь розвитку дитини приносять заняття, які цікаві і старшим, і молодшим членам сім'ї. До числа таких видів корисного і веселого відпочинку відносяться гри з водою або на воді.

Для цієї категорії часу на сайті «Іградом» представлено досить великий розділ, в якому запропоновані всілякі атрибути та аксесуари для активних водних розваг.

Хоча користь таких занять не вимагає особливих доказів, можна навести кілька наукових висловлювань на цю тему. Наприклад, ігри з водою — одна з форм природної діяльності дитини, які мають майже необмежені можливості і сприяють розвитку дитини у всіх аспектах.

Або, ігри з водою - ефективний спосіб саморегуляції, вода володіє психотерапевтичними властивостями, сприяє релаксації, розслабленню.

Додамо, що водні вправи відносяться до найбільш природних і традиційних видам відпочинку, сприяють фізичному розвитку, загартовуванню і профілактиці захворювань, формують просторове сприйняття, тонку моторику і уявлення про величину, привчають до особистої гігієни.

Надувні човни

Певну категорію любителів водної стихії зацікавлять такі надувні приналежності, як човни. Мова йде не про засоби для підкорення ванн і басейнів, а про справжні гребні човни, на яких можна вийти на простір найближчого озера, ставка або річкової заплави.

Оскільки користування човном на увазі певний набір навичок і правил безпеки, то цільовою аудиторією цього сегменту товарів традиційно вважаються дорослі, хоча долучатися до гребного мистецтва можна вже в підлітковому і юнацькому віці.

Представлені на сайті моделі човнів випущені як під маркою Intex, так під маркою Бествей. Матеріалом для них обраний вініл (ПВХ) - полімерний матеріал з високим ступенем міцності і пластичності, стійкий до температурних перепадів, до дії ультрафіолету, до дії грибків, бактерій і гниття, з прекрасними водовідштовхувальними властивостями.

Стандартна товщина матеріалу у пропонованих до уваги човнів становить від 0,3 до 0,76 мм.

Для одиночного плавання призначені дві моделі - EXPLORER PRO 50 58354 і EXPLORER PRO 100 58355.

EXPLORER PRO 50 58354, з габаритними розмірами 137x85x23 і власною вагою 1,9 кг розрахована на максимальну вагу 40 кг, параметри EXPLORER PRO 100 58355 більш істотні - при габариті 160x94x29 і власній вазі 2,7 кг вона здатна нести на собі 80 кг.

Дно в обох моделях виконано надувним, комплектація містити в собі страхувальний Леєрні трос. Човен PRO 100 додатково забезпечена кочетами.

Модель EXPLORER PRO 200 58356 розрахована вже на 120 кг допустимої ваги, а кількість посадочних місць в ній зазначено як 1,5. Габарити човна 196x102x33 при власній вазі 4 кг, вона також обладнана надувним дном, укомплектована тросом і кочетами.

Тримісна модель MARINER-3 68373 ставиться з моторно-гребному типу надувного човна. Розмір човна становить 297x127 см, вона важить 32,2 кг і здатна нести 400 кг вантажу. Човен обладнан гніздами і сумками, в тому числі для акумулятора, в комплект, крім уключин і страхувального троса, входять два весла і ручний насос.

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір басейнів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні