Акція

Пляжні матраци і плоти

Активні фільтри

Надувні пляжні плотики і матраци

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір матраців і плотів Intex і Bestway

Пошук цікавих, а найголовніше безпечних дитячих товарів для плавання є не найпростішим завданням. Багато батьків не можуть зробити вибір самостійно, адже питання безпеки дітей стоїть на першому місці.

Вашій увазі пропонується різноманітний асортимент дитячих товарів за демократичними цінами. Всі вони представлені в зручному форматі, що полегшує пошук. Ми також гарантуємо швидку доставку різними поштовими операторами (1-2 дні), сезонні акції та знижки.

Плавання — заняття, яке обожнюють усі діти незалежно від віку. Багато батьків намагаються з самого раннього дитинства долучати малюка до занять в водної стихії, використовуючи для цього спочатку звичайні ванночки, які з часом змінюються надувними матрацами.

І цей підхід абсолютно виправданий, адже діти, які займаються раннім плаванням починають ходити раніше своїх однолітків, а також набагато швидше освоюють складні рухові навички.

Малюки-плавці набагато рідше хворіють, так як їх імунітет постійно зміцнюється, крім того, вони швидше навчаються і мають гарну пам'ять. Вода є одним з кращих масажистів для маленької дитини. Вона діє на шкіру під певним тиском, і цей вплив робить позитивний вплив на кровообіг і нервову систему.

Зміцнюючий ефект роблять заняття плаванням на немовлят. М'язи спинки, животика, рук і ніг стають помітно сильнішими. Крім того, під час таких занять розвивається серцевий м'яз, а шкіра малюка отримує певний ефект тонізації.

Плавання завжди забезпечує дітей позитивним настроєм, зміцнює здоров'я і задіє всі основні групи м'язів. Водні процедури дозволяють не тільки покращувати діяльність багатьох систем організму, але і надають профілактичну дію в питаннях проблем з хребтом. Серед основних переваг плавання зазвичай виділяють наступні:

  • зміцнення органів дихальної системи;
  • збереження правильної постави;
  • активний вплив на обмінні процеси;
  • профілактика плоскостопості та проблем з голеностопом;
  • позитивний вплив на шкіру шляхом водного масажу.

І все це далеко не повний список, в ньому відображені тільки фізіологічні складові, адже плавання ще і сприяє формуванню особистості дитини. Фахівцями-педіатрами доведено, що водні вправи формують у дитини такі риси характеру, як цілеспрямованість, рішучість, сміливість і самостійність. Також заняття у воді покращують дитячий апетит, і просто приносять маленьким непосидам радість.

Плавання дійсно робить неоціненний внесок у формування особистості дитини, але завжди необхідно пам'ятати про те, що процес занять повинен бути захоплюючим.

Тренування слід проводити в ігровому форматі, і тоді інтерес дитини буде легко зберегти. Відмінними помічниками у вирішенні цієї проблеми стануть дитячі плотики і матраци.

Асортимент магазину «Igradom» представлено товарами для плавання відомих брендів «Intex» і «Bestway». Дані виробники є лідерами з виробництва надувних басейнів і водних аксесуарів. Продукція цих торгових марок завжди проходить сертифікацію і відповідає всім вимогам безпеки.

Надувні плоти і матраци не тільки відповідають високому рівню якості, але і представлені в самому різноманітному дизайні. Наприклад, в нашому магазині Ви зможете знайти плотики у вигляді:

  • Скибочки соковитого кавуна,
  • казкового єдинорога,
  • квіткової пелюстки,
  • плода ананаса,

а також милою лами і нестримного мотобайка. І на цьому вибір не закінчується, адже асортимент товарів даної категорії неймовірно великий. Кожен з представлених варіантів по-своєму цікавий, яскраві фарби і цікаві форми точно зможу звернути на себе уваги дитини.

Подібні іграшки легко зможуть перетворити процес посилених тренувань і внести в них трохи веселощів і дитячої безпосередності.

Головне правило — занурюйтесь в процес гри разом з дитиною, перетворюйте виконання вправ в своєрідний квест або змагання, смійтеся і веселіться, а надувні плоти і матраци будуть всіляко Вам в цьому допомагати і стануть невід'ємною частиною будь-яких водних процедур.

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір басейнів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Пляжні матраци і плоти - питання і відповіді
1. Скільки коштує надувний пляжний пліт?
2. Де купити надувний пляжний пліт?
3. Надувний пліт який краще?