Акція

Стільчики для годування

Активні фільтри

Стільчики для годування El Camino і Bambi

Недорогі і якісні, трансформери, качалки, 2в1 і 3в1

Кращі ціни в Україні на дерев'яні стільчики для годування

Цікаві факти про годування малюків. Скільки разів на день необхідно годувати дитину?

Деякі вважають, що необхідно годувати малюка часто, але потроху. Таке харчування фізіологічно та характерно тваринам, які живуть в небезпечному середовищі проживання

Людина з природної точки зору харчується у двох випадках:

1. Коли голодний;
2. Коли знаходить їжу.

У дітей з цим немає ніяких складнощів, він виявляє їжу, наїдається і довгий час не хоче їсти. Що дуже комфортно для крихти й для мами, якої більше нема потреби готувати 5 разів на день, а тільки 3.

Насправді «годувати по годинах» і «певну кількість разів» все це вигадки людських цивілізацій. З точки зору природи все що потрібно для правильного харчування це є з апетитом. У Вас є апетит і все здорово.

Яким має бути меню дитини до року?

Дуже часто молоді мами задаються питанням «яким має бути меню для 5-ти місячної дитини?» або «яким має бути меню для 9-ти місячного?». Головна проблема в самому меню, молода мама намагається зробити меню різноманітним.

Більшість переконані, що різноманітне харчування життєва необхідність дитини. Якщо харчується тільки сумішшю або тільки материнським молоком ми якось відчуваємо себе некомфортно.

Меню для віку 5 місяців

Меню для п'ятимісячного немовля виглядає так:

 • При природному вигодовуванні:
 • материнське молоко;
 • материнське молоко кожні 3 годин;
 • при штучному вигодовуванні:
 • адаптована молочна суміш;
 • адаптована молочна суміш кожні 3 годин

І питання меню для п'ятимісячної крихти можна вважати закритим.

Меню для віку 9 місяців

Коли мова заходить про харчування дев'ятимісячного немовляти то в цьому віці вже два годування можуть бути не маминим молоком і не адаптованою молочною сумішшю.

І меню буде мати наступний вигляд:

 • Мамине молоко або суміш;
 • друге годування кефір з сирком;
 • мамине молоко;
 • мамине молоко;
 • і молочно-круп'яна каша.

Що краще: готувати їжу дитині самій або купувати банкове дитяче харчування?

Насправді, однозначно краще купувати готове. За рівнем комфорту і безпеки, ви не зможете приготувати краще, ніж продукти, які приготовлені спеціально для дітей в спеціально промислових умовах, за сучасними технологіями.

Не втрачайте час на кухні, коли є люди, які про Вас подбали і наповнили полиці магазину якісними продуктами спеціально для дітей.

Коли грудне вигодовування необхідно доповнювати прикормом?

Не варто орієнтуватися тільки по віку. Ви прекрасно розумієте, чим густіше їжа, тим вона калорійніша, наприклад, у 200 грамів каші калорій більше ніж у тій же вазі молока. У житті кожної дитини починається такий період, коли він різко витрачає енергію.

Це відбувається, коли він починає злазити з маминих рук, повзати, сідає, вставати і так далі. Починає різко падати прибавка в вазі, і ось з цього моменту пора доповнювати прикорм в раціон.

Як годувати хвору дитину?

Спершу уточнимо про які захворювання йдеться. Якщо мається на увазі про хронічні недуги, такі як, проблеми з системою травлення, або з нирками. Тобто певні продукти, які вживати можна і які при такому захворюванні вживати не можна.

Ми говоримо про те, що дитина захворіла гострою інфекційною хворобою, грип, ГРЗ або якийсь варіант кишкової хвороби і виникає логічне запитання чим годувати.

Заковика в тому, що дитина підхопила гостру інфекцію відмовляється від їжі. Зверніть увагу на те, що зменшення апетиту при сильній інфекційної хвороби це інстинктивно, біологічний механізм.

Організм таким чином бореться з інфекцією. Звільняє сили і енергію, яку він раніше витрачав на процес травлення переводячи на те, щоб активізувати імунну систему.

Переживати через це не варто, більш того, апетит буде повертатися в міру того як організм буде справлятися зі збудником хвороби. Поїти дитину потрібно, але змушувати їсти не варто. Але зверніть увагу це правило поширюється на початково абсолютно здорових діток. У яких немає гострого дефіциту ваги.

Якщо малюк підхопив грип, від їжі крутить носом і в цей момент має малу вагу, то годування такої дитини буде особливою темою та обійтися без лікаря ніяк. Проте якщо малюк їсти захотів, природно потрібно готувати рідку, гарячу, легко засвоювану їжу з великим вмістом вуглеводів.

Стільчики для годування - Запитання та відповіді...
1. Дитячі стільчики для годування які краще?
2. Де можна купити дитячі стільчики для годування?
3. Дитячий стільчик для годування до якого віку?
Стільчики для годування - питання і відповіді
1. Коли купити стільчик для годування?
2. Чи потрібно купувати дитині стільчик для годування?
3. Що краще стільчик для годування або шезлонг?