Акція

Ігрові центри та батути

Активні фільтри

Ігрові центри для дітей Intex і Bestway

Купити надувні басейни та дитячі ігрові центри 2в1

Вуличні батути для дітей за цінами зі складу

З настанням дачно-річного періоду багато батьків намагаються відвезти своїх дітей подалі від міського чада і пилу. Це зрозуміло: на природі, на дачі або в селі повітря чистіше, трава зеленіша, навіть сонце світить по-іншому.

А вже скільки задоволень та ігор чекає на малюків. Одне тільки купання чого варте! Якщо поруч немає водойми, або воно не відповідає санітарним вимогам безпеки, або дитина занадто мала для того, щоб купатися в річці або озері, порятунок від літньої спеки все одно знайдеться.

Надувні дитячі басейни

Надувний, що швидко встановлюється басейн для дітей — ось відмінне рішення для літніх спекотних днів.

Якщо ваша дитина зовсім маленька, найкраще почати з невеликого надувного басейну. Плавати, звичайно, малюк там не зможе. А ось сидіти, плескатися і грати з різними гумовими качечками і жабами — запросто.

Басейн для дітей, яким ще немає 2-х років, повинен бути неглибоким — приблизно 25-30 см у висоту.

Ще одне побажання — це козирок або захисний зонт від сонця. Якщо він є, малюк може довго сидіти на самому сонці, без загрози здоров'ю.

Такий басейн зручний ще й тим, що дуже компактний. Коли він вам не потрібен, його можна здути і заховати до кращих часів. Крім того, його можна брати з собою в поїздки на море.

А коли настане зима — насипати туди пару сотень спеціальних пластикових куль і влаштувати сухе «купання»

Басейн-ігровий центр 2в1

Малюкам постарше вже захочеться по-справжньому плавати, повністю занурившись в прохолодну воду. Є великі варіанти надувних басейнів, обладнані додатковими конструкціями, на зразок водних гірок, містків, лазів і фонтанів.

Такі споруди — це справжній дитячий майданчик, де можна веселитися, зібравши всіх друзів з округи.

Для школярів та підлітків варто задуматися про повноцінний басейн, в якому можна не тільки сидіти, але і проплисти хоча б пару метрів.

А придбання спеціального гідромасажного надувного басейну Intex або Bestway перетворять купання в насолоду для всієї родини.

Якими ігровими атракціонами можна доповнити дитячий басейн?

В залежності від уподобань, басейн може бути обладнаний безліччю атракціонів. Це може бути, наприклад, штучна хвиля.

Вона дозволяє плавати «на місці» на великі відстані, навіть якщо басейн маленький. Можна навіть вибрати підводні гейзери, широкі душі, водні гриби, каскади, фонтани і водоспади.

Ми також можемо замовити донні або настінні гідромасажні пристрою, водяні форсунки, освітлення басейну, що висвітлює поверхню води знизу, сходи і майданчики для загоряння./p>

Також можна встановити гірку або батут — для цього потрібно місцеве поглиблення басейну.

Дитячий басейн може бути обладнаний механізмом, який автоматично піднімає стіну в залежності від рівня води.

Товари брендів Intex, Bestway за цінами зі складу в каталозі магазина Igradom

Великий вибір басейнів для дітей і дорослих

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні