Акція

Кільця і м`ячі для баскетболу

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано

Набор для баскетбола M 3378

153 грн.

M 3378

Набор для баскетбола 666-32C

188 грн.

666-32C

Набор для баскетбола MR 0316

207 грн.

MR 0316

М'яч баскетбольний S 2304

212 грн.

S2304

Кільця і м'ячі для дитячого баскетболу

Швидка доставка наборів по Україні, 1-2 дня

Великий асортимент спорттоварів для дітей і дорослих

Баскетбол одна з найпопулярніших спортивних ігор на сьогоднішній день. Проходять тисячі змагань, турнірів і змагань в світовому масштабі. Гравця професійної команди на сьогоднішній день можна прирівняти до рок зірці, адже у конкретного таланту і стилю гри завжди будуть тисячі фанатів.

Але звідки береться талант? З'являється з народження? Ні. Будь талант - це перш за все завзятість і сили, які людина вклала в дитинстві. Так, саме в дитячому віці формуються наші звички, інтереси і захоплення.

Будь-який професійний гравець був колись дитиною, який в перший раз взяв у руки баскетбольний м'яч, кинув і здивувався наскільки це приємно потрапляти в корзину.

Яка користь від баскетболу і м'яча?

Мало хто розуміє, що баскетбол впливає на зростаючих дітей виключно в позитивному ключі. Все вважаю, що це тільки спортивний розвиток, але насправді паралельно розвиваються багато факторів.

Вищезазначене розвиток в рамках спорту допомагає в першу чергу зміцнити м'язи і дихання зростаючого організму. Навіть звичайні кидки в кільце задіють достатню кількість м'язів, щоб вони почали зміцнюватися.

Також це позитивно позначається на серцево - судинній системі, так як в процесі задіяні різкі маневри: стрибки, кидки і прийом. Все це тільки допоможе зміцнити здоров'я.

Розвиток зору

Маловідомий, але науково підтверджений факт, адже при грі або навіть звичайного кидання м'яча в кільце, знатно розвивається периферійний зір (воно ж бічний).

Моторика рук

Звичайно, до віку, коли дитина почне вчитися поводитися з м'ячем, моторика вже буде розвинена в достатній мірі. Однак такий фактор розвитку притаманний далеко не всім, і зайва тренування ручної моторики в наш час не зашкодить навіть дорослій людині.

Активне жиросжигание

За повноцінне тренування піде близько 1000 калорій, а якщо просто залишати м'яч в кільце, то можна в середньому спалити 300-400 калорій. Навіть якщо у дитини немає зайвої ваги, це не завадить. Метаболізм буде працювати тільки швидше.

Користь для становлення особистості

Більшість дітей починають захоплюватися цим в шкільний час, і це величезний плюс. Володіння м'ячем привчає до дисципліни, організованості і цілеспрямованості. А в майбутньому, якщо дитина почне ходити в секцію, це допоможе завести друзів і навчить командній роботі.

Які товари можна запропонувати?

Як приклад можна навести деякі моделі товарів. Баскетбольне кільця 666-6А, встановлене на стійці заввишки 160 см. І має щит 46 на 32 см., А також кільце діаметром 25см. У комплекті йде м'яч, дитячий баскетбольний, насос і сітка на кільце.

Також є комплект, де є баскетбольне кільце M 5707, зроблено з металу, діаметр 24 мм, прикріплений до пластикового щиту розмірами 30 на 45 см., А також додатково йде насос і невеликий м'яч. Сам комплект виглядає дуже стильно.

Можна запропонувати набір для баскетболу MR 0317, який включає в себе кільце, діаметром 23см, що знаходиться на стійці до 2 метрів, позаду якої розташовується стильний щит з малюнком. Розміри щита 52 на 37 см, і призначені для дітей старшого віку.

Ще є баскетбольний набір MR 0328, всередині якого є невеликий стильний м'яч, насос для м'яча, а також висока стійка з кільцем, без малюнка, в стилі мінімалізму. Дуже схоже на справжню стійку в баскетбольному залі. До неї йде кільце, діаметром 26см і сітка.

Такі комплекти стануть хорошим подарунком для дитини, щоб почати свій шлях баскетболіста, або ж просто трохи розважитися. У будь-якому випадку рекомендуємо залучати дитину розвиватися в даному напрямку.

Товари для спорту і активного відпочинку купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір спортивних наборів і аксесуарів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Кільця і м'ячі для баскетболу - питання та відповіді
1. Скільки коштує дитячий ігровий набір баскетбол?
2. Де купити дитячий ігровий набір баскетбол?