Акція

Дитячі меблі

Активні фільтри

Дитячі меблі за низькими цінами

Купити дитячі парти, полки-будиночки, стільчики і столики

Великий вибір моделей і забарвлень меблів для дітей

У пошуках меблевого наповнення для дитячих кімнат, батькам доводиться стикатися з проблемою вибору відповідного комплекту. В чинному достатку пропозицій, часом непросто відшукати по-справжньому функціональну, безпечну меблі для дітей.

Щоб з появою меблювання дитяча змінилася і радувала маленьких господарів, при здійсненні покупки краще враховувати наступні критерії:

Дитячі меблі повинні бути екологічні. Необхідно приділити серйозну увагу якості матеріалів, з яких вони виготовлені.

Загальновідомо, що хімічні леткі сполуки, які можуть випаровуватися з предметів меблів, можуть представляти високу небезпеку.

Безпека і продуманість конструкції меблевих елементів, з якими буде контактувати дитина, також вкрай важлива.

Спальні, письмові конструкції не повинні мати гострих кутів або погано оброблених поверхонь, щоб не травмувати дитину.

Наприклад, не рекомендується купувати дитячі ліжка, які над спальним місцем мають вбудовані полиці для зберігання речей.

Функціональність меблевого наповнення служить запорукою комфортної життєдіяльності дітей.

Залежно від вікової групи, до якої належить дитина, інтер'єр дитячої кімнати повинні складати зручні і ергономічні предмети меблів.

Сучасні терапевти стверджують, що ліжко XXI століття неодмінно повинно мати ортопедичний матрац з гіпоалергенного матеріалу і обов'язково вибиратися відповідно до зростання і комплекцією дитини.

Письмовий стіл чи парта в ідеалі повинні трансформуватися по куту нахилу і висоті, мати шухлядки для зберігання шкільного приладдя.

Ергономіка дитячого стільця передбачає наявність регулювань по висоті сидіння і нахилу спинки, що забезпечує правильність дитячої постави і мінімізує навантаження на зір.

Приємно, коли сучасні меблі для дитячої візуально радує господарів. Роблячи вибір з точки зору естетики, потрібно прислухатися до бажань дитини.

Достаток готових комплектів меблів для дитячих не завжди здатен задовольнити потреби конкретної сім'ї.

Тому, найкращим рішенням буде придбання окремих зразків дитячих меблів у перевіреного і добре зарекомендованого себе виробника.

Інтернет магазин Іградом пропонує "зростаючі" парти для школярів і дошкільнят — з металопластику та ДСП, а також різноманітні столики для малюків.

Парти для школярів і дошкільнят за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для дітей

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні