Акція

Складні меблі

Активні фільтри

Складні меблі для дітей

Купити складні столики і стільчики за цінами зі складу

Великий асортимент легкої і міцної дитячих меблів

Складні меблі цінуються за те, що в складеному вигляді займає мало місця. Тому в каталозі сайту дитячих товарів і іграшок Іградом є асортимент яскравих, різнокольорових, і одночасно легких столиків і стільців для дітей.

Використовуйте додаткові можливості дитячих меблів

Речі можна зберігати не тільки в шафі і ящиках. Якщо вибрати пуфи з місцем для зберігання, використовувати місце під ліжком, і навіть двері можуть стати місцем для додаткових поличок.

Правда, тут є одна складність, чим більше місць для зберігання, тим більше місць вам доведеться "розхламляти" під час великого прибирання, в якому дитина, звичайно, не впорається самостійно.

Використовуйте речі не тільки за прямим призначенням. Наприклад, дошка для малювання може служити не тільки мольбертом або шкільною дошкою в грі, але й органайзером, де можна скласти і режим дня, клеїти "нагадувалки", записувати плани.

Як організувати дитячу з розумом

Якщо правильно розподілити місце, підібрати меблі, приділити увагу деталям, дитяча перетвориться в справжню штаб-квартиру дитини. Він буде із задоволенням там жити і з гордістю кликати в гості друзів. Ось кілька ідей, які допоможуть при організації простору в дитячій.

Відмінним і сучасним рішенням, гідним другого десятиліття XXI століття буде вибір функціональної складних меблів. Наприклад, сучасними фахівцями практично одноголосно схвалюється варіант, коли в умовах невеликої кімнати батьки купують спеціальне "ліжко-горище" з робочим простором під нею.

По-перше, це заощадить місце, по-друге, розмежує спальне та робоче місце без всякого зонування, з яким легко переборщити. Ну і по-третє, діти просто люблять такі ліжка.

Але обов'язково продумайте, де малюк буде сидіти вдень, тому що одного робочого стільця, безумовно мало. Невеликий диванчик, крісла і кілька комфортних пуфів врятують ситуацію.

Якщо ви не хочете умовляти дитину робити прибирання годинами або прибирати за ним іграшки років до 10, то продумайте заздалегідь систему коробок, мішків і ящиків, в яких малюк буде зберігати свої плюшево-пластикові скарби.

Для іграшок різного розміру варто підібрати різного розміру коробки і скриньки, а ще можна використовувати підвісні кошики і кишеньки.

Дизайн інтер'єру дитячої

При плануванні кімнати для дітей потрібно, в першу чергу, керуватися міркуваннями безпеки. Кімната для малюка повинна знаходитися поряд з кімнатою його батьків.

Базові принципи безпеки свідчать, що не можна ставити ліжко або стілець під вікном, вішати полки над ліжком. Вікна повинні мати засувки, а розетки — заглушки.

Дитині повинно бути легко діставати свої речі. Низькі меблі у вигляді скриньок, скриньок для білизни, книжкових полиць, дозволяють доступно для дитини зберігати речі, полегшуючи прибирання.

Іграшки, сезонний одяг можна тримати під ліжком, яке має висувні ящики. Можна подумати про придбання ліжка, яке забезпечене місцем для речей.

Для стін потрібно вибирати фарбу, або шпалери. Малюнками захоплюватися не варто: раптом вони набриднуть дитині, або він їх «переросте». Потрібно використовувати всі можливості кольору, узору. Пожвавити фарбою меблі, стіни, підлоги.

Якщо в одній кімнаті живуть двоє підлітків, то її можна розділити екраном, низьким шафою для книг. У кімнаті для підлітка потрібно зробити багато розеток, функціональне освітлення, до якого входить світло для дитячої парти, письмового або комп'ютерного столу.

Дитячі меблі за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для дітей, школярів та дошкільнят

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Складні меблі - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячи складні меблі стіл і стільчик?
2. Де купити дитячу складну меблі?