Акція

Мольберти

Активні фільтри

Дитячі мольберти

Низькі ціни на всі види мольбертів

Великий асортимент мольбертів з дерева та пластику, швидка доставка замовлень по Україні

Батьки завжди прагнуть підтримувати прагнення дитини до творчості й самовираження. Адже всі діти справді геніальні, головне вчасно побачити, який вигляд творчості привертає малюка.

Якщо Ваша дитина любить займатися малюванням і кожен день демонструє нові шедеври, то найкращим подарунком для нього стане дитячий мольберт. Вибір дитячих мольбертів досить великий. Залежно від конструкції вони поділяються на три основних види.

Підлогові мольберти

Один з найпопулярніших видів. Зазвичай дані мольберти представляють собою металеву дошку, на яку кріпляться аркуші паперу. Під час розвиваючих ігор на мольберт також можна кріпити магнітні букви і цифри.

Конструкція точно справить враження на дитину, який захоплюється живописом, за допомогою підлогового мольберта він зможе відчути себе справжнім художником.

Настільні мольберти

Більш компактний і зручний варіант, який зручно брати з собою в поїздки. Якщо дитина вередує під час тривалих подорожей, це відмінний варіант сконцентрувати його увагу на творчість.

На мольберті можна малювати як фарбами, так і крейдою або навіть використовувати фломастери.

Мольберт — трансформер

Варіант для батьків, які цінують багатозадачність і функціональність. Також це відмінний варіант для тих, хто хоче зберегти якомога більше вільного простору в дитячій кімнаті для активних ігор. Виріб трансформується в мольберт-парту одним рухом і не вимагає ніякого додаткового догляду.

Також якщо у вас двоє дітей можна розглянути варіант двостороннього мольберта, для того, щоб діти не сперечалися, хто ж сьогодні буде малювати першим, а займалися спільною творчістю й обмінювалися ідеями.

Варіантів дійсно багато, головне підібрати те, що потрібно саме Вам. Єдиний момент, який дуже важливо враховувати при виборі крім особистих переваг — підбір мольберта під зріст дитини. Це дуже важливо для правильної постави малюка.

Дитячі меблі за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для дітей, школярів та дошкільнят

Товари для дитячої творчості — мольберти, музичні набори, шкільні ранці, тісто і пластилін для ліплення

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Мольберти - питання і відповіді
1. Де можна купити мольберт?
2. Що йде в наборі з мольбертом?
3. Скільки коштує дерев'яний дитячий мольберт?