Акція

Столи та стільці дерев'яні

Активні фільтри

Дитячі будиночки-полиці і стелажі

Купити будиночки-полиці і стелажі для зберігання книг і іграшок

Низькі ціни та великий асортимент будиночкок-полиці і стелажів для дитячої

Нині вибір дитячих меблів може поставити в глухий кут будь-якого батька. Різноманіття вибору і колірних рішень тільки збиває з пантелику. Наш інтернет-магазин пропонує Вашій увазі компактні дерев'яні меблі для дитячої за вигідними цінами.

Дерево — загальновизнаний, перевірений століттями матеріал для створення меблів найрізноманітнішого призначення. Меблі з дерева, наприклад, дитяче ліжечко, вважається класичним варіантом для малюка.

Також, при виборі стінки в дитячу, будь-який інтернет-огляд порадить насамперед звернути увагу на матеріал, з якого ця стінка виготовлена. Звичайно ж, найбільш екологічно чистими вважаються натуральні сорти дерева.

Наприклад, вироби з сосни одночасно і безпечні для здоров'я дитини, і порівняно невисокі за вартістю.

Полка "Будиночок" - оригінальна ідея для дитячої кімнати

На сьогодні виробники пропонують різні моделі полиць, які можуть підійти для інтер'єру будь-якої квартири. Сучасні полки використовуються не тільки для зберігання книг, іграшок, вони ще й вдало додають додатковий штрих до декору дитячої кімнати, створюють особливий затишок.

Різновиди полиць

Виробники давно відмовіліся від виробництва только стандартних полиць и предлагают Різні оригінальні дизайн для дитячої кімнати. Сполучення декількох полиць різного типу зроблять кімнату Надзвичайно Приваблива для дітей.

Дизайнери разработали сміліві Версії широкого спектра форм. Сьогодні ви можете купити полки на стіну в дитячу кімнату даже у форме лялькового будіночка.

Представляємо оптимальні решение для дітей - полки "Будиночок", цею креативний проект підійде Кожній дитині у віці від 3-х до 10-ти років.

Полку "Будиночок" Ідеально Підходить для будь-якої дитячої, доповнюючі ее інтер'єр и роблячі его ще більш Казкова. Такі лялькові будіночкі з Поличка для дитячих речей НЕ только відповідають стилю інтересів дітей, а й прекрасно віконують свою практичність функцію.

Тепер дитина НЕ буде лінуватіся прибирати кімнату, буде любити ее, Аджея Завдяк такb цікавіх меблів розклад іграшок и книг стані для него справжнім задоволення! Колір полки «Будиночок» можна вібрато відповідно до всіх побажань малюка.

Дана конструкція может буті встановлен на стіні, або ж на підлозі. Дитина буде зацікавлена в тому, щоб превратить такий предмет меблів в Справжня Лялькова квартиру, обставіті его и придумат ігрові сцени. Полку відмінно впісується в будь-який варіант дизайну дитячої кімнати дитини.

Кілька полиць в форме будіночка. красиво оформлених м'яким освітленням додадуть в інтер'єр Казкова красу.

З дощок м'якої деревини, например сосни, ви можете самостійно создать Зручне и практичність полку потрібного розміру. Мати гарний вигляд у такому дизайнерський оформленні будут и книги, и іграшки.

Полку "Будиночок" неодмінно порадує свого маленького господаря. Купуйте полки даного типу за найкращими ценам на сайті нашого інтернет-магазину

Дитячі меблі за ценам зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для дітей, школярів та дошкільнят

Низькі ціни. Доставка поштовий службами по Україні.

Столи та стільці дерев'яні - питання і відповіді
1. Скільки коштують дитячі дерев'яні меблі?
2. Де купити дитячий дерев'яний стільчик?