Акція

Коляски

Активні фільтри

Дитячі коляски El Camino

Прогулянкові, для новонароджених, універсальні

Кращі ціни на коляски для дітей в Україні!

Прекрасний асортимент дитячих колясок бренду El Camino в каталозі інтернет-магазину ІГРАДОМ. Ми раді представити вам недорогі, але разом з тим і якісні моделі колясок для новонароджених, прогулянкових, а також універсальних колясок зі складанням — тростина і книжка.

Поради щодо вибору дитячої коляски

Загальновідомо, що як тільки в сім'ї з'являється довгоочікуваний малюк, батькам неодмінно потрібно потурбуватися покупкою першого в його житті «транспорту», що має всі чотири колеса.

Але підібрати правильну коляску для дитини не завжди вважається простою справою, оскільки в наш час вони випускаються в самих різних (і дуже численних) видах, моделях і кольорах.

З точки зору міцності та практичності справжніми лідерами залишаються коляски-трансформери, зібрані зі сталевої рами, великих коліс і щільного болоньєвого матеріалу

Основна перевага даних колясок складається в можливості до складання і заняття мінімуму вільного простору — коли потрібно транспортувати дану коляску в багажнику легкового авто або кабіні ліфта, то це не викличе особливих проблем.

Коляски-трансформери часто оснащуються колесами великого (до 30 см) діаметру, що дозволяє укупі з м'якою підвіскою добитися плавного ходу на тротуарах з поганим асфальтовим покриттям.

Для літнього сезону оптимальним рішенням виявляться коляски з гумовими колесами, тоді як для зими — з пластиковими. Дані коляски зручні ще й тим, що в них запросто поміщаються люльки. На практиці це означатиме одне — дитини після прогулянки не доведеться будити!

Недолік даних колясок — підвищена вага. В даному варіанті є запасний вихід — придбання коляски-тростини, яка виготовляється зі сталевих труб, але з вузького перетину

Зверху вона покривається болоньєвою накидкою, яка непогано захищає дитину від впливу дощу або прямих сонячних променів.

Наявність пластикових коліс невеликого діаметра позитивно позначається на керованості — в тісному натовпі такий «транспорт», в якому дитина сидить і пристебнута вузькими ременями безпеки, проїде з легкістю.

Коляски-тростини при всій видимій крихкості відрізняються підвищеною міцністю. На сталеві рами можна підвішувати безліч покупок і бути впевненим, що вона і колеса все з легкістю витримають.

Недолік — на недорогих моделях стоять звичайні пластикові колеса з гумовими обідками, які досить швидко зношуються. Колеса можна знайти або на блошиних ринках, або в профільних інтернет-магазинах. Залишається трохи доплатити та «транспорт» цілком ще стане в нагоді для іншої дитини

Купити дитячі коляски можна в спеціалізованих магазинах для дітей. Але вибір зазвичай настільки великий, що батькам буде складно зупиниться на якийсь моделі.

Тому, в наш час найкраще ознайомитися з каталогом інтернет-магазинів, а потім швидко і зручно зробити замовлення на вподобану модель.

Купити дитячі коляски в інтернет магазині Іградом

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою