Акція

Самокати двоколісні

Активні фільтри

Самокати для підлітків і дорослих

Двоколісні самокати для міста, з великими колесами

Понад 100 моделей, надувні та полімерні колеса, підніжки

Завдяки самокатам, у мам з'явилася можливість організувати вільний час своєї вже підрослої і досить активної дитини з користю для її здоров'я. На самокаті дитина зможе кататися не тільки на вулиці, але і по квартирі, якщо дозволяє її площа.

Основні елементи та особливості самокатів

Перед покупкою дитячого самоката батьки можуть довго міркувати про те, з якого віку дитина зможе впевнено кататися на даному транспортному засобі. Якщо вашій дитині недавно виповнилося два роки, то він вже зможе освоїти самокат триколісний.

Він спеціально розроблений для самих маленьких дітей, в результаті відрізняється простотою управління, наявністю трьох великих коліс, що гарантують стійкість, і легкою рамою. 3-х колісний Самокат незмінно популярний і отримує прекрасні відгуки від багатьох мам, які піклуються про власну дитину.

Перед здійсненням покупки чергового транспортного засобу важливо дізнатися більше про їх пристрої. Багатьом може здатися, що самокат є транспорт, який створений шляхом з'єднання рами і коліс.

Але якщо ви ближче ознайомитеся з асортиментом самокатів, то зможете помітити моделі, що відрізняються функціональними можливостями.

Основні елементи самокатів:

Рама або каркас — краще вибирати металеві. У нашому асортименті присутні двоколісні самокати з рамами зі сталі та алюмінію.

Кермо — його можна регулювати по висоті, що дозволить підлаштувати транспортний засіб безпосередньо під зростання малюка або підлітка;

Колеса — можуть бути створені на основі поліуретану або гуми.

Раніше використовувалися пластикові матеріали, які були незручні для маленького водія, вони були чутливі до нерівностей дороги і швидко виходили з ладу.

Відмінним вибором стануть великі міські самокати класу SR 2 з великими колесами з ПУ (поліуретану) або гуми;

Гальмо самоката — може бути ножним або ручним.

Самокати двоколісні - питання і відповіді
1. Скільки коштує двоколісний самокат?
2. Самокат двоколісний з якого віку?
3. Як вибрати двоколісний самокат дитині?
4. Який двоколісний самокат вибрати?