Акція

Біговели

Активні фільтри

Біговел для малюків

Оптові ціни на всі види біговелів

Великий асортимент моделей і забарвлень баланс-байків

Як відомо, біговел або баланс-байк є перехідним ступенем між толокаром і дитячим велосипедом. Стійкі і широкі толокари на чотирьох колесах допомагають малюкам легко пересуватися слідом за батьками (або попереду їх).

Таким чином, толокар — це найпростіший дитячий транспорт. А ось двоколісний баланс-байк (велобіг, біговел) коштує на наступному ступені складності, бо дитина для їзди на ньому повинна навчитися підтримувати свою рівновагу.

Біговел для малюків від 3 до 5 років

Видів і кольорів біговелів існує величезна безліч. Ми б хотіли відзначити той факт, що за величиною коліс вони діляться на 8 "(дюймовий), 10", а також бувають дитячі біговели з 12 "колесами (тобто, обід має в діаметрі 30 з гаком сантиметрів.)

Такі біговел вже можна порівняти за величиною з найменшими дитячими велосипедами з опорними коліщатками. Такі велосипеди також мають 12 "основні колеса.

Можливо, буде не зайвим привести список найпопулярніших і трендових біговелів для малюків не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Топ найефектніших баланс-байків в світі

Номер 5. «Tech Team Milano». Попри лаконізм і економічність, біговел виглядає відмінно і внаслідок витонченої, але міцної рами білого кольору зі сплаву алюмінію, яка відмінно гармонує з помітними відтінками: блакитним, блакитним, помаранчевим, зеленим.

У ці кольори пофарбовані складові частини конструкції баланс-байка. Проста настройка керма дасть можливість виробу «дорослішати» одночасно з малюком.

Власники нерідко хвалять невелику масу, короткий термін адаптації; легкість збірки. Зазвичай на звикання йде 2 діб або навіть кілька годин. Прекрасне оформлення обов'язково приверне увагу карапуза.

Плюси: маса 2,5 кг; орієнтований на масу дитини до 35 000 г; є підставка для ніг; привабливий дизайн; новизна.

Номер 4. «Bruca 12». Баланс-байк з дерева — дуже неординарне рішення. Малюки будуть у захваті від яскравої фактури, оригінального дизайну і відсутності нагрівання від сонячного світла. Батькам доведеться до душі відсутність токсичності, надійність і стійкість біговела.

Такий баланс-байк підійде дітям від трьох до п'яти років, бо дерев'яна рама підвищує масу транспортного засобу до 4 700 г. Виріб орієнтована на зростання від 0,75 м до 1,12 м і масу дитини до 30 кг. Біговел оснащений надувними колесами. Перевагою є наявність підніжки для стоянки, якій може легко управляти малюк трирічного віку.

Плюси: рама з дерева; стійкість; шини діаметром дванадцять дюймів; підніжка для стоянки; незвичайність.

Номер 3. «Strider 12 Sport». Ця модель яскраво виділяється на тлі конкурентів як комфортною будовою і м'яким огороджувальним бампером, так і функцією налаштування висоти керма в межах 460 - 560 мм і сідла з 280 до 410 мм. Все що вимагається включено в набір.

Об'єднаний ключ дозволить позбутися від складнощів з розшукуванням необхідного пристосування для ремонту, а комфортне сідло і особливий довгий штир сприяють значному підвищенню габаритів біговелу, коли малюк стане більше.

Плюси: маса 2, 9 кг; покриття коліс стійко до зносу; можна монтувати гальма на заднє колесо; підніжка, вмонтована в раму під сідлом.

Номер 2. «Yedoo Too Too B». Ця модель завоювала авторитет тим, що вдало поєднала в собі вартість і ступінь виконання. Біговел чудово поєднує міцну основу зі сталі з колесами на надувних покришках з прекрасною амортизацією.

Останні покращують зчеплення з дорожнім покриттям і орієнтовані на сильні навантаження. З огляду на все перераховане, баланс-байк справляється з вагою в 75 кг. Причому біговел обладнаний ефективним ручним гальмом, що дає можливість маленькому водієві миттєво загальмувати, не псуючи підошву взуття.

Користувачі відзначають легкість складання моделі, повноцінний набір з детальним керівництвом, надійність, якість і тривалий період роботи. Маса середня, у зв'язку з чим його не рекомендують давати дітям від двох років, але для малюків 4-5 років маса в 3 900 г нормальна.

Плюси: середня вартість; величезна вантажопідйомність; рама зі сталі; потрібні пристосування в комплекті; легкість збірки і експлуатації.

Номер 1. «Puky LR 1L BR». У цій моделі є величезна кількість всіляких компонентів, які роблять експлуатацію біговел зручніше, але додають йому ваги. Відповідно збільшується і вартість.

Плюси: присутність ручного гальма; наявність підставок для стоянки і для ніг.

Самокати та біговели для малюків, підлітків і міські самокати для дорослих за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір моделей, типів і забарвлень біговелів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Беговел - питання і відповіді
1. З якого віку беговел?
2. Де замовити беговел?
3. Беговел 10 дюймів на який вік?
4. Що краще беговел або велосипед?