Акція

Веломобілі

Активні фільтри

Розпродано

Карт M 3626A-3 (1шт) жел,педальный,рез колеса, красн.

1 494 грн.
M 3626A-3

Карт M 3626A-2 мет., педальний, гум. колеса, чорний.

1 567 грн.
M 3626A-2

Велокарт дитячий M 4087E-6 жовтий

1 895 грн.
M 4087E-6

Дитячі веломобілі

Педальні карти з доставкою по Україні післяплатою

Покерувати машиною, нехай і педальною — це мрія будь-якого хлопчиська, який вже почав інтенсивно освоювати світ. Покерувати машинкою на педалях буде цікаво не тільки хлопчику, але і дівчинці.

Це своєрідний універсальний варіант, як і дитячі батути.

Якщо ви подаруєте дитині такий транспортний засіб, то воно запам'ятається йому на довгі роки. Також, ставши вже дорослим, ваша дитина згадає, як він катався в дитинстві на такій машинці, як багато радості це доставляло, як він грав наввипередки з хлопцями у дворі, які мали таку ж педальну машинку.

Міцна металева рама і зручне сидіння, а також порівняно невелика швидкість, яку дозволить розвинути ланцюгова передача робить веломобілі одним з найбезпечніших видів транспорту для дітей

Крім цього, веломобіль, мабуть, можна назвати найбільш екологічно чистим видом транспорту, з яким може зрівнятися тільки велосипед, самокат і біговел.

Будь-який з перерахованих видів транспорту стане для дитини першим засобом, за допомогою якого він зможе переміщатися швидше, ніж на своїх ногах. Також процес управління такими засобами пересування доставляє дітям багато радості і щастя.

Вибираємо веломобіль для дитини

Більшість дитячих педальних машин виготовляється на основі металевого каркаса, оббитого пластиковими панелями. Таке конструкційне виконання забезпечує дитячий веломобіль низькою вагою і хорошою компактністю.

З таким транспортом ваша дитина зробить свій перший самостійну подорож і оцінить всі масштаби навколишнього його світу. Діти люблять наслідувати своїх батьків, а значить, надивившись як управляє автомобілем тато, вони будуть здобувати вищу задоволення від перспективи керувати ним самостійно.

Педальні машинки випускаються багатьма компаніями, і щоб купити дитині одну таку, ви можете відвідати будь-який магазин іграшок в своєму місті. Вони продаються за порівняно доступною ціною і відповідають всім вимогам по надійності.

Маючи таку машинку, дитина відкриє для себе багато цікавих ігор, стане пожежником, поліцейським, злочинцем і навіть водієм швидкої допомоги. Існує також безліч моделей, призначених для дівчаток.

Зрозуміло, вони не тільки пофарбовані в рожевий (та й не всі), а й мають типові для дівчаток декорації у вигляді квіток і забавних звіряток.

Можете не сумніватися, що своє дитинство він запам'ятає яскравим і світлим.