Акція

Самокати трюкові

Активні фільтри

Розпродано

Самокат трюковый SR 2-036-1-T1-T7 руль 2вида,7 цветов

726 грн.

SR2-036-1-T1-T7

Самокат для детей JR 3-017 3 цвета

755 грн.

JR3-017

Трюкові самокати

Дитячі та підліткові самокати для трюків

Ефектні екстрім-самокати - привід для гордості и образотворчої творчості (а такоже етикеток и наклейок). Відомо, что до трюкових самокатів застосовуються підвіщені вимоги до ергономікі та міцності

А які ще є Відмінності трюкового самоката від звичайний дитячого самоката iTrike, Який забезпечення ручкою для батьків и підсвічуванням коліщаток?

Звичайно ж, це вік. Відомо, что для трюкового самоката встановлен обмеження - НЕ менше чем 4 роки. Вважається, что це найбільш Ранній вік, коли дитина может Залишити стандартний тріколісній и пересісті на базовий трюкових самокат.

Інші Відмінності: по - Перше, в екстрім-самоката підвіщена маневреність коліс. За - друга, ВІН має легку Вагу. За - Третє, мінімалізм в деталях.

Кермо даного пристрою, як правило, нестандартне, оснащених хомутами, здатно до Обертаном. Саме це дозволяє Виконувати хімерні трюки. Рама, як правило, цільноліта. Вона віконується зі Сталі, скловолокно або алюмінію.

Стійка для керма має стандартну висота. Колеса невеликого діаметра. Вісокоякісні підшипники дозволяють розвіваті Досить скроню ШВИДКІСТЬ.

Які ж Критерії слід враховуваті при віборі даного прістосування?

Поради щодо вибору трюкового самоката

1. Діаметр і матеріал коліс — в дешевих моделях колеса робляться з пластику, проте вони дуже вразливі до зносу. У більш дорогих моделях є маточини з металу;

2. Вага — як правило, даний транспорт важить близько 4 кг. Однак для перших трюків аматорам слід вибирати самокати меншої ваги. На них буде простіше освоїти ази майстерності.

3. Колісні диски — бувають як цільними, так і спицеві. Останні більш легкі, зате перші виглядають куди ефектніше. Матеріал — алюміній. Є і пластикові диски. Як правило, вони легші й надійні.

4. Кермо — враховувати варто його ширину і висоту. Звичайно ж, перший показник визначається по плечах, а другий — по зростанню маленького спортсмена. Наприклад, середньому росту відповідає висота керма 64 см. Рекомендується брати моделі самокатів з висотою керма в діапазоні від 50 до 75 і більше см.

5. Параметри деки — все залежить від розміру взуття. Щоб визначитися з вибором, потрібно поставити ногу на деку по діагоналі. Носок не повинен виступати більш ніж на 5 см, а обидві ноги повинні поміщатися на виробі. Чим більше розмір ноги, тим довшою і ширшою повинна бути дека.

6. Тип компресії — саме завдяки їй вилка фіксується з кермом. Кріплення можуть бути різними. Кріплення відбувається за допомогою болта і якоря. Відносно невелика маса поєднується з надійністю. Кермо і вилка приєднані завдяки хомуту. Необхідне кермо з пропилом.

Звичайно ж, перераховані лише самі основні критерії. Насправді, нюансів безліч.

В цілому, кожен райдер вибирає самокат відповідно до стилю катання та особистих переваг. Проте, новачкам в даному прояві екстремального спорту краще не експериментувати, а звернутися до «стандарту» і «золотої середини».

Це не тільки дозволить освоїти ази катання, алей й зробити свої перші трюки, що вбереже від травм.

Купити трюкові самокати з доставкою по Україні Новою Поштою

Самокати трюкові - питання і відповіді
1. Як вибрати трюковий самокат?
2. Скільки коштує трюковий самокат?
3. Трюковий самокат з якого віку?