Акція

Танки

Активні фільтри

Іграшкові танки на р / к

Колесные и гусеничные боевые машины на пульте

Колісні та гусеничні бойові машини на пульті

Купити р / к танки і набори танків за найкращою ціною в Україні

Віртуальні іграшкові копії бойових машин існують в декількох стандартних варіантів масштабів: 1:72, 1:43, 1:30, 1:24, 1:20, 1:16. Слід зазначити, що схожість проявляється не тільки в зовнішньому вигляді, але і в технічних характеристиках.

Реалістичні спецефекти і функціональне управління, безсумнівно, сподобаються танкістам. Така іграшка є оригінальним подарунком, як для дорослого, так і для малюка і вважається дуже популярною в сучасному світі.

Наприклад, за допомогою декількох радіокерованих танків можна розгорнути масштабний бій в межах всієї квартири. Граючи в такі іграшки, створюється ілюзія справжнього бою.

Як вибрати і купити радіокерований танк.

При виборі іграшки слід визначитися з ціновим діапазоном. Якщо необхідний недорогий варіант, то гарною альтернативою стануть пластикові вироби. У них прекрасні ходові характеристики, вони не вимагають акумуляторів великої місткості та / або надпотужних моторів.

Такі моделі підходять для дітей дошкільного віку. Серйозніші моделі, виготовлені зі сталі та алюмінію, рекомендуються для дітей старшого віку і дорослих.

Розмір

Великий танк має безліч функцій. Він підійде для колекціонерів і любителів військових машин. Не дуже великі іграшки будуть прекрасним подарунком для маленьких танкістів.

Функціональні особливості

Прості танки не вміють стріляти і здійснювати маневри. Але можна знайти найпростіші моделі з хорошими ходовими характеристиками. Вони вміють повертатися на 360 градусів і відмінно проходять будь-які перешкоди.

У них можуть бути включена пневматична і інфрачервона зброя. У складні види техніки включені додаткові функціональні особливості: світлові, звукові та димові.

Танки, які стріляли кульками не найкращий варіант для покупки маленькій дитині. Таким дітям для безпечної гри необхідно придбавати танк з інфрачервоним променем.

Більшість радіокерованих танків оснащені тихими електричними двигунами. Такі мотори працюють тихо, але при цьому мають досить достатню потужність, та й коштують не дуже дорого.

Що стосується двигунів внутрішнього згоряння, то вони зустрічаються набагато рідше. Вони роблять модель танка більш реалістичною, проте мають важку вагу і великі розміри, складні і дороги як по конструкції, так і в експлуатації.

Моделі з такими двигунами зустрічаються в одиничних екземплярах і підходять вимогливим професіоналам.

Деякими танками можна управляти за допомогою смартфонів, з якими сумісна модель. Що вміють радіокеровані моделі танків.

У таких іграшках є система звуковідтворення справжньою працюючої машини: працюючого двигуна, електроприводу вежі, пострілу баштової зброї, брязкіт траків під час пересування.

Зазвичай є 3 частоти управління: 27, 40, 49 МГц. В результаті чого є можливість влаштовувати бойові дії.

Крім цього танки мають такі особливості:

  • Безперешкодно проходять всілякі височини, бо мають незалежну підвіску
  • У кожну техніку вбудований акумулятор, в комплекті є зарядний пристрій
  • Уміють стріляти. Входять в комплект кульки (пластикові або гумові). Бьють інфрачервоним променем. Досягається дальність стрільби до 40 метрів
  • Вежа обертається на 360 градусів, гармата здатна змінювати свій кут підйому
  • Танки мають властивість розвертатися на місці
  • Вміють визначати напрямки пострілу і точно потрапляти в танк такою самою моделлю.
  • Машини-шпигуни можна знайти з вбудованою камерою. Плюсом такої функції є те, що все що відбуваються поруч події дозволяють танкісту бачити з борта машини. Трансляція відтворюється за допомогою WI-FI
  • Наявність світлових ефектів, імітації спалахів від стрільби, індикаторів життя. Підсвічування дозволяє танку пересуватися по слабо освітлених місцях
  • Димогенератор імітує дим з вихлопних труб.

Купити р / к танки в інтернет-магазині Іградом

Доставка по Україні післяплатою Новою Поштою

Танки - питання і відповіді
1. Скільки коштує іграшковий танк на пульті управління?
2. Де купити іграшковий танк на пульті управління?